Valdemaro Misevičiaus knygos „Mano C istorija“ pristatymas

Š. m. rugpjūčio 26 d. (trečiadienį) 17 val. G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys) vyks Valdemaro Misevičiaus knygos „Mano C istorija“ pristatymas. Tai knyga apie asmeninę sunkios liginos įveikimo patirtį.

Knyga „Mano C istorija“ – subjektyvių išgyvenimų istorija, pateikta skaitytojui kaip akivaizdus sunkaus pasirinkimo pavyzdys, kilęs iš gilių dvejonių ir abejonių. Tai atvira ir nuoga istorija, skirta padrąsinti abejojančius, ir pasakyti nusivylusiems, kad išeitis visada yra. Jos pasakojimas aktualus tiems, kurie susidūrė su sunkia liga, su dvejonėmis, susitaikymo ir apsisprendimo kryžkelėmis.

Pristatyme dalyvaus knygos autorius, Panevėžio socialinių paslaugų centro direktorius Valdemaras Misevičius. Jis aprašo asmeninę sirgimo ir sveikimo istorija, todėl pristatyme dalyvaus Kauno klinikinės ligoninės gydytojas Gediminas Šemeklis. Kadangi aprašoma liga turi net tik fiziologinį, bet ir socialinį ir net dvasinį poveikį, taip pat dalyvaus sociologė dr. Rasa Indriliūnaitė, Panevėžio kolegijos Socialinio darbo studijų programos komiteto pirmininkė Stanislava Stanevičiūtė, kunigas Algirdas Dauknys, gydytojas ir fotomenininkas Arturas Milašauskas, psichologijos dėstytojas Laimutis Vasilevičius. Taip pat ketina dalyvauti svarbią vietą autoriaus gyvenime vietą užimantis 21 puslapyje aprašyti draugai ir šeimos nariai.

Renginio metu bus galima įsigyti pristatomą knygą. Kaina 5 Eur.

Kviečiame!
Vilija Stokienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: