Valentino diena: 6 būdai švęsti įdomiai ir netradiciškai

Nors sutinkame, kad savo antrąją pusę reikia mylėti kasdien, Valentino diena yra dar viena puiki proga šiek tiek paįvairinti jūsų bendrą gyvenimą. Dar nežinote kaip švęsite šiemet? Ne problema – paskutinės minutės veiklų idėjomis su jumis dalinasi platforma Dalinuosi.lt.

Savaitgalio kelionė po Lietuvą ar kaimynines šalis

Seniai niekur kartu nekeliavote? Nebūtina lėkti pirkti bilietų į Paryžių ar Romą. Savaitgalio kelionė po Lietuvą ar kaimynines šalis gali būti ne mažiau romantiška, nors ir kiek kitokio tipo. Siūlome išsinuomoti kemperį ar mikroautobusą ir nuvažiuoti prie jūros ar apkeliauti žymiausias Lietuvos vietoves. Nors kelionės kemperiu mūsų šalyje vis dar nėra labai populiarios, kiekvienas, matęs amerikietiškus filmus, tikriausiai įsivaizduoja, kokių nuotykių galima patirti, jais keliaujant. Tad kodėl šios nedidelės, bet labai romantiškos, svajonės neįgyvendinus dabar?

Išmokykite vienas kitą ko nors naujo

Vienas iš jūsų moka puikiai gaminti maistą, o kitas – groti gitara? Praleiskite dieną tobulėdami kartu ir mokydami vienas kitą naujovių! Mokymosi procesas dviese yra itin romantiškas ir tokia Valentino diena bus naudinga jums abiem. Net neabejojame, kad tos kelios valandos įsimins visam gyvenimui. Jeigu jūsų antroji pusė arba jūs pats nemėgstate Valentino dienos, kodėl jos nepavertus naujo amato diena? Be to, toks laiko leidimo būdas, jeigu jūsų hobiai nėra pernelyg brangūs, turėtų kainuoti visai nedaug!

Šią Valentino dieną tinka net ir lauko pramogos

Ar esate Valentino dieną šventę lauke? Šiemet žiema yra kaip niekad šilta, tad tai galima išnaudoti. Vienas iš variantų – pasivažinėjimas dviračiais. Be abejo, šį sportą reikia mėgti, taip pat reikėtų pasirinkti ne per sudėtingą, tačiau romantišką maršrutą miške, šalia ežero, upės ar pan.

Labiau mėgstate ekstremalų sportą? Dalinuosi.lt platformoje galima rasti ne vieną naudotoją, nuomojantį motociklus. Kai kurie jų, kaip kad Antano siūlomas „KTM EXC 450“, yra skirti ir pasivažinėjimams po specialias trasas. Savininko teigimu, „geri pojūčiai užplūs, važiuojant jau pirmąjį trasos ratą“, kadangi šis motociklas yra itin galingas, o ir pati trasa – įspūdinga. Tokia Valentino diena tikrai nebus tradicinė, o ypač, jei įprasti šventimo būdai jums jau pabodo.

Iškyla į gamtą su nakvyne

Dar vienas netradicinis pasiūlymas, išnaudojant rekordiškai gerus orus – iškyla su nakvyne. Daugelis miegmaišių yra pritaikyti nakvynei, net ir esant ypač šaltam orui, tad nulinė temperatūra nakties metu tikrai neturėtų jūsų stabdyti. Ar gali būti kas romantiškiau už naktinį pasisėdėjimą prie laužo kartu su mylimu žmogumi? Neabejojame, kad tokia neįprasta Valentino dienos pramoga įsimins visam gyvenimui, net jeigu įprastai jūs nelabai mėgstate iškylų ar nakvynių palapinėse.

Atkurkite savo pirmąjį pasimatymą

Ar prisimenate tą dieną, kai dviese susitikote pirmąjį kartą? Net jeigu tai buvo gana tradicinis pasimatymas kavinėje ar restorane, jums tai – ypatingi prisiminimai ir vietos. Pabandykite viską atkurti kaip įmanoma tiksliau. Kuo detaliau atkursite savo pirmąjį pasimatymą, tuo bus įdomiau ir romantiškiau. Keliauti laiku vis dar neįmanoma, tačiau keliauti prisiminimais gali būti be galo smagu, ypač jeigu tie prisiminimai yra malonūs ir romantiški. Tokia Valentino diena tikrai atgaivins tą romantišką kibirkštį, kuri buvo pirmąją jūsų susitikimo dieną.

Valentino diena su draugais? Kodėl ne?

Valentino diena nebūtinai turi būti šventė dviems. Puikų ir savotiškai romantišką laiką šį penktadienį galite praleisti ir su kitomis poromis. Rekomenduojame įsijungti žaidimų konsolę. Tai gali būti „PlayStation 4“ su virtualia realybe arba, jeigu mėgstate sportą, galima žaisti ir „FIFA“ ar „NBA“. Beje, šiuos kompiuterinius žaidimus galima žaisti ir poromis!

„Dalinuosi.lt“ įkūrėjo ir vadovo Manto Živačevskio teigimu, praeitais metais tai buvo itin populiarus pasirinkimas Valentino dienos metu: „dalis porų nuomojosi „GoPro“ kameras ekstremalių veiklų Valentino dienos metu fiksavimui, bet populiariausia Valentino savaitgalio kategorija tapo žaidimų konsolės – jas rinkosi ir vienišiai, ir poros. Tai mūsų nestebina – visgi tai yra gan paprastas, nebrangus, bet efektyvus pasirinkimas Valentino dienos veiklai.“

Be abejo, galite žaisti ir stalo žaidimus, kadangi paprastai jie gali būti žaidžiami net ir trijų ar keturių porų. Visos šios veiklos yra dažnai propoguojamos įprastuose vakarėliuose, bet jos tobulai tinka ir porų vakarui Valentino dieną.

Tradicinė Valentino diena restorane ar SPA salone yra nesenstanti klasika, tačiau bėgant laikui,  užsinori ko nors naujo. Išbandykite vieną iš šių Dalinuosi.lt siūlomų idėjų ir suprasite, kad išlipti iš komforto zonos gali būti be galo smagu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: