Valentino dienai – netikėti sprendimai

Švento Valentino diena sušildo žiemos pabaigą. Meilė – tai didžiulis džiaugsmas. Valentino diena taip pat džiaugsmas, bet jos istorija liūdna. Šventas Valentinas žuvo dėl to, kad globojo įsimylėjėlius. Laikui bėgant, buvo užmiršta liūdnoji Valentino dienos istorijos dalis. Atėjus Valentino dienai garbinamas tas jausmas, be kurio pavasaris taptų ne pavasaris, o žmogaus gyvenimas pasinertų į pilkumą.

Brandesnis susižavėjimas išreiškiamas rožėmis, herberomis, orchidėjomis. Meilė laužo taisykles, tai ir dėmesį stengiamasi parodyti originaliai, kad įsimylėjėlių dieną išrinktoji pajaustų, jog jam ji vienintelė, nuostabiausia, pasiilgtoji, gražiausioji. Todėl gėlių žiedai įgauna savitą pavidalą. Antai anksti Valentino dienos ryte slaptas gerbėjas gali padovanoti gėlių meškutį, kurį įteikia ne gėlių salono darbuotojas, o nuostabusis personažas.

Kasmet malonų sujudimą ši diena atneša į gėlių salonus. O kaipgi kitaip? Koks dėmesys be gėlių? Kaip nustebinti išrinktąsias, kaip parodyti dėmesį tai, kuri labiausiai rūpi pasaulyje pataria Glamelijos floristikos salonų šeimininkė Aliona.

Išlepusių gražuolių puokštėmis jau nenustebinsi. Tai padaryti bandoma, dovanojant gėlių meškiukus, iš ko gaminami jūsų išskirtiniai meškiukai?

Dažniausiai meškiukus gaminame iš baltų chrizantemų, labai panašių į ramunes. Jų dėka sukuriami „minkšti“ balti meškiukai, kurie labai panašūs į pliušinius Teddy meškinus.

Ką patartumėte dovanoti Valentino dienai?

Valentino dieną perkamiausios gėlės – raudonos rožės. Bet vis dažniau vyrai pasirenka ir kitų spalvų, kitų gėlių puokštes ar kompozicijas. Tai yra labai individualu, žiūrint kokias gėles mėgsta jūsų širdies dama.

Tik patarčiau didesnes ir sudėtingesnes puokštes ir kompozicijas užsakyti iš anksto.

Kokia Valentino diena jūsų įmonei?

Valentino diena Glamelijoje – tai šventė, kuriai ruošiamės iš anksto. Puošiame vitrinas, pasirūpiname širdies formos gėlių dėžutėmis, rankų darbo dekoro elementais. Pirkėjams siūlome didelį gėlių pasirinkimą – rožių, tulpių, kitų skintų ir vazoninių gėlių. Paruošiame daug gėlių dėžučių ir puokščių pardavimui. Išvežiojame užsakymus Vilniuje ir Vilniaus rajone.

Kuom išskirtiniai jūsų meškiukai?

Galime pagaminti bet kokios spalvos ir dydžio meškiną. Parenkam kaspinėlį, krepšelį ir kitas gėlytes dekorui. Konsultuojame, padedame išsirinkti. Tai dovana, tinkanti bet kokiai progai, vaikams ar suaugusiems. Taip pat pristatome meškiukus į jūsų šventę.

Atskleiskite, kaip prižiūrėti jūsų meškiukus?

Meškiukai nereikalauja ypatingos priežiūros. Krepšelį su meškiuku kaip ir puokštes ar gėlių dėžutes reikia saugoti nuo karščio, tiesioginių saulės spindulių. Vėsesnėje patalpoje gėlytės laikysis ilgiau. Kas porą dienų meškiuką reikia palaistyti, pilant vandenį iš viršaus, vanduo nubėga į krepšelį. Teisingai prižiūrimas meškiukas laikysis iki kelių savaičių.

Kaip nustebinti savo mylimą žmogų?

Glamelija labai gerai žino, kaip nustebinti jūsų mylimus žmones. Mūsų meškiukai – maži ar dideli, paliks didelį įspūdį, juk meškiukus myli visi!

Gėlių dėžutės – įdomios formos, įspūdingo dydžio, pripildytos gėlių ar skanėstų, atsižvelgiant į tai, ką mėgsta žmogus.

O dar personažinis pristatymas! Mūsų kurtas kompozicijas gali pristatyti bitutė ar boružėlė, muškietininkas ar Pepė – ilgakojinė.

Parengė – Mindaugas Jonušas Glamelija marketingo vadovas

Foto – Glamelija archyvo/ Jolanta Loseva Photograpy


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: