L. Jagminas kandidatuos pakartotiniuose partijos kandidato į merus rinkimuose. (AINA.LT nuotr.)

„Vardan Lietuvos” Panevėžio skyrius rengs pakartotinus kandidato į merus rinkimus

Nors dar rugsėji demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” Panevėžio miesto skyrius kandidatu į merus kitų metų kovą vyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose išrinko 55 metų valdančiajai daugumai priklausantį Panevėžio miesto tarybos narį Rimantą Narkūną, tačiau jo kandidatūros partijos vadovybė iki šiol nepatvirtino. Panevėžio miesto demokratai lapkričio 17-ąją ketina surengti pakartotinus kandidato į merus rinkimus, kurių fovoritu jau dabar laikomas 39 metų miesto vicemeras Lauras Jagminas.

Paklaustas, kodėl iki šiol demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos” vadovybė jo nepatvirtino kaip kandidato į Panevėžio merus, R.Narkūnas sakė, kad prieš porą mėnesių skyriaus susirinkimas priėmė savo sprendimą, tačiau partijos vadovybė blefuoja ir visko iki galo nepasako.

„Lauras lipa per galvas ir niekur nepritapdamas eina pro galines duris. Jis labai nori kandidatuoti į merus. Tai beprecedentis atvejis, kai skyrius išrinko mane, o partijos valdyba nepritaria. Gal čia daugiau žino skyriaus pirmininkė Solveiga Dagė, kuri kandidato rinkimuose gavo vos vienuolikos partiečių palaikymą”,- nedaugžodžiavo R.Narkūnas, duodamas suprasti, kad pagalius į ratus jam kaišioja būtent vicemeras L.Jagminas.

Skyriaus pirmininkė S.Dagė tikino, kad skyrius nėra gavęs juodai ant balto surašyto nurodymo, kokį kandidatą išsirinkti, kokią jis turi turėti kompetenciją ir kokius kriterijus turi atitikti. Anot jos, pats R.Narkūnas prieš kelias dienas buvo nuvykęs pas partijos pirmininką Saulių Skvernelį, todėl jis pats turėtų geriau žinoti kas ir kodėl vyksta.

„Kilus sąmyšiui ir iš skyriaus pasitraukus dar vienam kandidatui Rolandui Rutei dabar atsirado dar vienas pretendentas ir po savaitės rengsime pakartotinius kandidato rinkimus”,- sakė S.Dagė ir patvirtino, kad kalba eina būtent apie L.Jagminą.

Pastebėjus, kad šis jaunas politikas sąjungoje dar nespėjo nė kojų apšilti, S.Dagė patikino, kad į partiją jis įstojo visai neseniai, tačiau su skyriumi bendradarbiavo nuo pat jo įsikūrimo, o į partiją nestojo tik todėl, kad joje buvo Povilas Urbšys. Po pastarojo politiko pašalinimo, L.Jagminas tapo sąjungos nariu.

Pats L. Jagminas AINA.LT redakciją patikino, kad įstojo į partiją ir kandidatuos pakartotiniuose partijos kandidato į merus rinkimuose.

„Kadangi partijos skyriuje įvyko pokyčių, vieni nariai išėjo, kiti atėjo, tai buvo nuspręsta surengti pakartotinus rinkimus. Kitą savaitę visuotiniame partijos skyriaus susirinkime vyks pakartotinai kandidato į merus rinkimai, kuriuose dalyvausiu ir aš“, – sakė L. Jagminas.

Visuotinis Panevėžio miesto demokratai partijos susirinkimas numatytas lapkričio 17 d. Partijos pirmininkas bus renkamas iš trijų kandidatų: R. Narkūno, S. Dagės ir L. Jagmino.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: