TV3 nuotr.

Vasaros realybės šou – pirmoji pažintis su ūkininkų kasdienybe: „Ne obuoliais kvepia, ir ne skalbimo milteliais“

Jau šį vakarą TV3 vasaros realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ dalyvaujantys keturi ūkininkai visus kandidatus į savo širdį pagaliau pasikvies namo. Kuo jie gyvena? Kaip atrodo jų ūkiai ir kasdienybė? Kokių pirmųjų darbų kandidatams teks imtis ir ar visiems pavyks su jais susidoroti?

Vos atvykusios į Algirdo ūkį, visos kandidatės vieningai nuspręs, kad čia sunkiausia ištverti kvapą. „Ne obuoliais kvepia, ir ne skalbimo milteliais“, – pirmaisiais įspūdžiais apie Algirdo ūkį dalinsis jos.

Algirdas nedelsdamas jas supažindins ir su savo ūkyje auginamais gyvuliais. O netrukus moterų lauks ir dar viena užduotis – joms teks ką nors pagaminti iš kiaulienos! Algirdas skubės patikrinti, kokios jos yra šeimininkės.

Tačiau didžiausia intriga lauks tuomet, kai pokalbis pasisuks apie dar vieną moterį, siekiančią Algirdo širdies – Živilę. Ar iš pasimatymo su ūkininku Mantu pabėgusi Živilė ras prieglobstį Algirdo ūkyje? Juk likusios kandidatės pripažins, kad moterys ne tik dažnu atveju yra gyvatės, bet ir nemėgsta konkurencijos…

Tuo tarpu pas ūkininkę Zitą jos širdies siekiantys vaikinai pasirodys neatpažįstamai persirengę… Jos mama tuo sužavėta neliks. „Kas čia dabar per šou?“ – sakys ji, o kokį tai įspūdį paliks Zitai?

Tiesa, vaikinai Zitos mamai vėliau rodys netgi daugiau dėmesio nei pačiai ūkininkei! „Jie nori įtikti, gal tapti žentais“, – pro moters akis nepraslys niekas.

O vėliau pirmojo iššūkio iš Zitos sulauks ir į jos širdį kandidatuojantys vaikinai – Ernestas, Alenas ir Darjušas. Ar jiems pavyks jį įveikti?

Trijų žavių damų savo ūkyje sulauks ir Mantas. Kaip ir pridera tikram ūkininkui, Mantas kandidates į savo širdį apgyvendins jaukiame kambaryje, ir jau netrukus pakvies jas vakarienės. Tiesa, užduotis lauks ir jų, kadangi merginoms teks sužinoti viską apie maistą, kurio jis… nevalgo.

„Nevalgau jokių daržovių, vakare – ir mėsos. O vaisai – cukrus… Tad, ką valgysime?“ – klaus Mantas, o kaip merginos jį nustebins, pamatysite laidoje.

Tiesa, merginos bandys rasti kelią į Manto širdį ne tik per skrandį, bet ir sakydamos komplimentus. Žinoma, tik iki tol, kol paaiškės, kad pastarieji Manto visai nejaudina… Kaip iš padėties jos suksis tuomet?

„Su konkurentėmis dar norėtųsi pabendrauti ir jas pažinti, kad sužinočiau, kokios jos yra asmenybės, kodėl jos atėjo į projektą ir ko čia siekia. O pati tikiuosi iš Manto ištraukti daugiau bendravimo – pabendrauti su juo atokesnėje vietoje“, – sakys kandidatė į jo širdį Ema.

O štai vyresnioji ūkininkė Zita savo kandidatus pasitiks su įspūdingais patiekalais. „Šeimininkė – nuostabi. Matyt, su tavimi eisime į dvikovą?“ – iššūkį Viliui mes Tadas, o pastarasis atsakys, kad kovoti neverta, nes vyrus visuomet renkasi pačios moterys.

Tiesa, šių dviejų kandidatų laukia ne vien pramogos… Zita vyrus išbandys ir pirmuosiuose ūkio darbuose. „Na, nieko, jaunas esu – dar išmoksiu“, – sakys Tadas, susidūręs su pirmais sunkumais.

Vilius ir Tadas nepraleis progos išsiaiškinti ir to, kokie vyrai Zitai labiausiai patinka… O ir patys atskleis, ar įsimylėjo ją iš pirmo žvilgsnio.

„Ūkininkai ieško meilės“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: