VERT suderino UAB „Aukštaitijos vandenys“ investicijas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Aukštaitijos vandenys“ 2022-2023 metų investicijas, kurių vertė yra 2885,25 tūkst. Eur. Pateikto derinti turto likutinė vertė lygi  145,73 tūkst. Eur sumai.

Bendrovė, siekdama užtikrinti kokybiškas vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas, investavo į nuotekų tinklų statybą – nutiesė 892,06 m. nuotekų tinklų, kurie pagerino nuotekų surinkimą Šiaurinėje g. Panevėžio m. Naujamiesčio mst. sudaryta galimybė 10 būstų prisijungti prie tinklo. Taip pat pastatyta nauja siurblinė.

Rekonstruota 1045,26 m vandentiekio tinklų. Panevėžio m. 2022 m., įvertinus gatvėje esančių vandentiekio tinklų būklę ir siekiant užtikrinti vandens tiekimo patikimumą (vandentiekio tinklai šioje gatvėje statyti 1974 m., 1984 m., 1986 m.), buvo pradėta vandentiekio skirstomųjų tinklų rekonstrukcija, kuri baigta 2023 m.

Atliktas Panevėžio I-os vandenvietės penkių artezinių gręžinių siurblinių pastatų atnaujinimas. Pastatai pradėti eksploatuoti 1964 m. – 1979 m., buvo nusidėvėję – žiemos metu buvo reikalingas siurblinių šildymas, kad siurblinėje neužšaltų vamzdynai, nesutrūktų atbuliniai vožtuvai, apskaitos prietaisai. Atnaujinimo metu buvo apšiltintos gręžinių šachtos ir gręžinių siurblinių pastatų sienos, pagerintas statinių fizinis stovis, dėl ko ilgalaikio turto tarnavimo laikas pratęstas 10 metų.

Panevėžio m. nuotekų valymo įrenginiuose 2022 m. pradėti eksploatuoti 8 nauji siurbliai, 8 nauji matavimo prietaisai ir suremontuotas rankinis tiltinis kranas.

Bendrovė taip pat investavo į energijos tiekimo įrenginių remontą ir atnaujinimą, šilumos, vėdinimo ir kondicionavimo įrenginių remontą, automatinių valdymo sistemų atnaujinimą, kompiuterinių programų atnaujinimą ir kt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: