Veržliausieji kūrėjai pradeda 2017 metų sezoną

Ar tik netaps tradicija, kad naująjį projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ ne pirmą sezoną pradės patys jauniausieji? Tiesa, jie patys veržliausi.

Šiuo atlanku prasideda mūsų gyvavimo penktieji metai. Pradėkime kartu laukti ir jubiliejinio – penktojo „Almanacho“.

Projekto sumanytojai po „Jaunųjų kūrėjų almanacho 2016“ sutiktuvių peržvelgė ketverių metų jaunųjų kūrėjų „derlių“ ir nuoširdžiai nustebo: iš „Sidabrinio Nevėžiuko“ nominantų ir „Sidabrinio Nevėžio“ skulptūrėlės laureatų kūrybos jau galima būtų sudaryti pakankamai solidžią iliustruotą jaunųjų kūrybos rinktinę!

Šiandien jaunųjų kūrėjų Tribūnoje vieši Kazimiero Paltaroko gimnazijos mokinė Liepa Ivoškutė, ją globoja mokytoja Milda Rastenienė, Panevėžio „Minties“ gimnazijos mokinė Gabija Rimšaitė (jos mokytoja Adelė Samuolienė) ir būrelis iš „Vyturio“progimnazijos – Liepa Grubinskaitė, Dovydas Stražinskas, Simonas Voroblevas, Rusnė Tauraitė bei Eitvilė Petruškevičiūtė. Šiuos jaunuosius kūrėjus globoja mokytoja Raimonda Budnikienė.

Tikimės, kad viskas vyks sėkmingai, ir 2018 metų sausio pabaigoje visi kūrėjai, dalyvavusieji šių metų projekte, ir jų mokytojai bus pakviesti dalyvauti ,,Jaunųjų kūrėjų almanacho NEVĖŽIS 2017“, iliustruoto jaunųjų Panevėžio dailės mokyklos ir kitų jaunųjų dailininkų, sutiktuvių iškilmėse. Jose ,,Sidabrinio Nevėžio“ skulptūrėlėmis (aut. Vytautas Tallat-Kelpša) bus apdovanoti išrinktieji Metų jaunieji literatas ir dailininkas-iliustruotojas, taip pat nominuoti „Sidabriniai Nevėžiukai 2017“.

Taigi, siųskite savo kūrybą adresu arnassimenas@gmail.com ir kopkite į savo tribūną!

 

Nuotraukos – iš šeimos albumų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: