Vidas Mačiulis naujame filme atskleidė nežinomų faktų apie šiemet 45-metį švęsiantį Šarą

Laidos „Krepšinio pasaulis“ legendai Vidui Mačiuliui neseniai suėjo 75-eri ir jį sveikino visas krepšinio pasaulis. Pirmoje sveikintojų eilėje stovėjo sveikinimo siurprizą padaręs Arvydas Sabonis.

Kad ir kaip suktum, 75 metai yra garbinga sukaktis, bet Vidas metų įrašytų pase nejaučia. „Kai aš gulėsiu karste, jeigu nesudegins, jūs pamatysite, kad aš dar pakrutinsiu ranką ar koją. Mano toks charakteris. Jau turbūt kokį 15 metų mano devizas yra judėjime – gyvybė, ramybėje – mirtis. Mano ožiaragiškas charakteris toks, kad aš negaliu ramiai gyventi, negaliu be darbo, aš neturiu poilsio dienų“, – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2 kalbės Vidas Mačiulis.

Vidas nesiilsi. Neseniai krepšinio metraštininkas sukūrė naują filmą apie Lietuvos krepšinio žvaigždę Šarūną Jasikevičių, kuriam šiemet sueis 45-eri. Filmo pavadinimas – „Krepšinio evangelija pagal Šarą“.

Filmas jau turėjo būti parodytas kino teatruose, bet karantinas premjerą nukėlė. Filme bus galima pamatyti labai išskirtinių, niekad niekur nematytų kadrų. Pavyzdžiui, kaip dabar milijonierius ir visame pasaulyje garsus treneris į varžybas skrenda krovininiame lėktuve.

„Kai pažiūrėjo Sabas, sakė, Dieve, Dieve“, – šypsosi krepšinio legendai Arvydui Saboniui filmą parodęs ir reakcijos sulaukęs V. Mačiulis.

Filme Šarūno Jasikevičiaus mama Rita atskleis, kad nedaug trūko jog Lietuva nebūtų turėjusi tokios krepšinio legendos. Šaras galėjo pasukti į kitą sporto šaką – tapti rankininku kaip ir mama.

Vidas Mačiulis sukūrė daugybę filmų apie Lietuvos krepšininkus ir krepšinį. Lietuvos televizijų eteryje jau ištransliuota beveik 1200 „Krepšinio pasaulio” laidų. Bet krepšinis Vidą supa ir po darbo. Mažai, kas žino, bet Mačiulio anūkė Salomėja yra „Žalgirio“ žvaigždės Mariaus Grigonio žmona.  

Krepšinio užkulisiai – šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2  su Vidu Mačiuliu.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: