LNK nuotr.

Vienas tris vaikus auginęs renginių vedėjas dėl sūnų svajonės pamatyti Ameriką pasiryžo neeiliniam iššūkiui

Daugelis turbūt pažįsta Evaldą  Venskutonį – vietoje nenustygstantį renginių vedėją ir organizatorių, kuris daug ką įkvepia savo šiltais ir smagiais įrašais ne tik apie šou pasaulį, kuriame sukasi, bet ir apie intensyvią tėvystę. Prieš kelis metus mamos netekusiems trims savo berniukams Evaldas kasdien rodo pavyzdį: kaip neprarasti gyvenimo džiaugsmo, kaip judėti į priekį ir kaip nepasiduoti siekiant senų svajonių. Viena iš jų – kartu visiems nukeliauti į Jungtines Amerikos Valstijas. Kad galėtų tai greičiau įgyvendinti ir suteikti berniukams džiaugsmo, kol jie svajonės „neišaugo“, Evaldas nusprendė net sudalyvauti LNK žaidime „Aš matau tavo balsą“ – čia, atskyrus blogus dainininkus nuo gerų, galima laimėti iki 10 000 Eur.

Svajonė, sujungusi skirtingas kartas

„Kažkam sekmadienis – religija. O mano religija – šeima“, –  sako Evaldas, kuris visus sekmadienius stengiasi skirti kokybiškam šeimos laikui kartu. Kartu Venskutoniai  turėjo ir dar didesnių svajonių, kaip ypatingai praleisti laiką drauge. Viena jų buvo visiems drauge aplankyti Jungtines Amerikos Valstijas. Būtent todėl Evaldas šio šeimos noro nepamiršo ir daro viską, kad pažadą išpildytų. „Amerika yra tai, kas suvienijo visų mūsų svajones: tiek vaikų, tie net mano paties. Juk mes, gimę  aplink 1980-tuosius, su ta Amerikos vizija užaugome. Užaugome svajodami apie milžiniškus miestus, dangoraižius, pramogų parkus, švytinčias iškabas, Majamį, Niujorką, Los Andželą… Nemiegodavome naktimis, kad galėtume pažiūrėti NBA rungtynes…Nuostabiausia, kad tai žavi ir mano vaikus“, – laidos „Aš matau tavo balsą“ komandai pasakos Evaldas, kuris tiki, kad žaidime jam gali tikrai pasisekti.

Padeda ir kitiems tėvams

Evaldas puikiai žino, ką reiškia auginti tris vaikus, todėl šalia rūpesčio savo šeima nelaimėje nepamiršo ir kitų. Prasidėjus tragedijai Ukrainoje ir į Lietuvą atvykus pirmiesiems pabėgėliams, Evaldas iš karto reagavo ir ėmėsi padėti ukrainiečių šeimoms daiktais: ar tai būtų vežimėlis, ar automobilio arba maitinimo kėdutė, ar rūbeliai. Į parduotuves kai kurių „užpirkimų“ Evaldas keliavo ir kartu su vaikais.

„Danielius, dėdamas maisto produktus į didžiulį vežimą, man ištarė: „Kažkaip darydamas gerą (sunki žodžių parinkimo pauzė) viduje kažkaip man (vėl pauzė) geras jausmas man”. Net atsisukau į sūnų. Tokia šilumą širdį užplūdo. Man, tėvui“, –  išgyvenimais socialiniuose tinkluose dalinosi Evaldas

Ar renginių vedėjas atpažins kitą vedėją

Visas šias savybes: pozityvumą, atvirumą, pasitikėjimą žmonėmis Evaldas parodys ir laidoje „Aš matau tavo balsą“. „Dalyvavimas laidoje ir noras išpildyti  minėtą vaikų svajonę yra dar vienas ženklas, kad judame į priekį“, – sako Evaldas.  Tačiau, kad laimėtų 10 00 Eur, ji turės gerai pasukti galvą: atpažinti gerą dainininką nuo blogo ir netgi – atpažinti, ar kitas dainuojantis renginių vedėjas yra tikrai renginių vedėjas. Paklaustas, ar renginių vedėjai turi kažkokį išskirtinumą, pagal ką tai būtų galima padaryti, Evaldas neabejoja. „Tikrai taip. Tai turi būti žodžio kišenėje neieškantis, empatiškas, visus telkiantis, situaciją „skaitantis“ ir valdantis žmogus. Žinoma, kartais už darbo ribų dėl nuovargio ar kitų priežasčių renginių vedėjai šiek tiek save prislopina, tačiau, bendrai paėmus, charizmos, empatijos žmonėms ir noro viską „sustyguoti“ tikrai nepaslėpsi“, –  svarsto Evaldas ir juokauja, kad dalį šių profesinių savybių netgi pats  pajautė laidos filmavimo aikštelėje. „Vienu metu, per pauzę tarp filmavimų, laidos vedėjas Rokas Bernatonis man netgi mestelėjo: Evaldai, nustok vesti renginį, būk tiesiog dalyviu“, – šypsosi Evaldas.

Ar Evaldui ir penkiems jam padedantiems muzikiniams detektyvams: Monikai Liu, Monikai Marijai,  Rimvydui Širvinskui, Karolinai Meschino ir Daliai Belickaitei pavyks laimėti 10 000 Eur ir išpildyti seną Evaldo šeimos svajonę bus galima pamatyti jau šį sekmadienį, 19.30, laidoje „Aš matau tavo balsą“.

Norint vykti į Ameriką reikalinga ESTA viza


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: