TV laidos „Nuo…IKI” ir asm. archyvo nuotr.)

Viktorija Siegel-Suodaitė: „Man buvo labai skaudu, žliumbiau tiesiogine to žodžio prasme…“

„Tada man iš tiesų buvo labai skaudu. Buvo taip nemalonu ir nefaina, kad iš tiesų labai žliumbiau tiesiogine to žodžio prasme… Tik po to karto klausimai šiek tiek aprimo…“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos nuomonės formuotoja, 27-erių Viktorija Siegel-Suodaitė.

Moteris prisipažins, kad dar metų pradžioje ašaras liejo po klausimų lavinos, ar nesilaukia ir kada savo dukrai iš buvusių santykių padovanos broliuką ar sesutę… „Toks spaudimas tuomet, kai svajonė pastoti vis neišsipildo, į širdį smigo skaudžiai kaip peilis“, – pasakos Viktorija, glostydama augti pradėjusį pilvelį. Šalia sutuoktinio, 31-erių verslininko Lauryno Suodaičio Viktorija atrodo kaip niekada rami, nors prisipažins – išgyvenimų dėl būsimo kūdikio buvo jau ne vienas.

Prieš kelias savaites, Motinos dieną žiniasklaidą apskriejo naujiena – Viktorija ir Laurynas Suodaičiai laukia šeimos pagausėjimo. Garsiai porai tai paskelbus savo socialinio tinklo paskyroje, pasipylė komentarai, tarp kurių netrūko ir ne visai malonių. Buvo aptarinėjamas Viktorijos pilvukas, esą dar neseniai nuotraukas iš kelionės Italijoje viešinusi nuomonės formuotoja jo neturėjo, tad ko gero šioje padidintas specialiai. Netrūko ir spėliojančių, kad pora laukiasi dvynių, arba iš tiesų net nesilaukia, o tokiomis žinutėmis socialiniame tinkle tik didina sekėjų skaičių. „Ko gero nėra blogai, kad tiek daug apie mus šneka, matyt esame labai įdomus, o tai džiugu“, – sakys Viktorija.

Paklausta, ar nesinorėjo žinia apie nėštumą pasidalinti kaip įmanoma vėliau, Viktorija sako, kad ilgiau slėpti buvo neįmanoma. Apie tai, kad laukiasi, Viktorija pasakoja sužinojusi netrukus po kelionės į Meksiką, po kurią beveik mėnesį keliavo sausį. „Viktorija gavo 2 teigiamus testus. Vienas buvo Covid-19, kitas – nėštumo, tai turėjome tokios baimės…“, – pasakos Laurynas Suodaitis.

Kokius vardus svarsto būsimam kūdikiui ir ko laukiasi Viktorija bei Laurynas Suodaičiai – gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“, jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: