Panevėžio kultūros centro nuotr.

Vilniaus knygų mugė 2024. Pristatytas naujas Panevėžio kultūros centro veidas

2024 metų vasario 22–24 dienomis Vilniuje, parodų centre „Litexpo“ ūžė didžiausia Baltijos šalyse knygų ir muzikos šventė – 24–oji Vilniaus knygų mugė.

Muzikos salėje, kuri tapo  svarbiu Vilniaus knygų mugės akcentu, buvo įsikūrusi ir Kultūros centrų alėja, kuri šiemet kvietė žiūrovus ne tik susipažinti su Lietuvos kultūros centrų veikla bet ir buvo šaukliu į šimtmetį minėsiančią Lietuvos dainų šventę. Kūrybiškumu stebinusioje Kultūros centrų alėjoje pirmą kartą šiemet per 37 gyvavimo metus startavo ir naują veidą pristatė Panevėžio kultūros centras.

„Vilniaus knygų mugėje 2024 pristatėme svarbų pokytį: pradėjome naują etapą, pasikeisdami pavadinimą ir identitetą, bei tapdami Panevėžio Kultūros Centru. Šis žingsnis – mūsų naujos eros pradžia, kuris žymi mūsų siekį plėtotis, tapti matomais ir pastebimais ne tik Panevėžio mieste bet ir Respublikoje, o gal ir net už jos ribų“ – intriguojančiai teigia Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė.

Vilniaus knygų mugėje Panevėžio kultūros centras pristatė dešimt meno mėgėjų kolektyvų,  kurie keliaus į šimtmetį minėsiančią Lietuvos dainų šventę „Kad giria žaliuotų“, kuri vyks 2024 m. birželio 29 – liepos 6 dienomis, Vilniuje ir Kaune.

Kultūros šurmuly bei susitikimų metu buvo pristatyti artėjantys didieji kultūros centro ir partnerių renginiai. 2024 m. kovo 2–3 dienomis Panevėžyje vyksiantis XXIV Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų atvirasis čempionatas, kuriame išgirsite geriausius Lietuvos bei Latvijos orkestrus ir pasaulinio lygio vardus tokius kaip Russell Gray (dirigentas) ir Prof. Petrą Vyšniauską (saksofonas).

Energinga kultūros centro komanda visus Vilniaus knygų mugės svečius, kvietė ir į vienintelį Lietuvoje, Panevėžyje visą vasarą, kiekvieną penktadienį vykstantį meno ir kultūros vasaros festivalį „Susitikime penktadienį“ bei artėjantį, neišdildomus įspūdžius žadantį 521 Panevėžio miesto gimtadienį.

Audringai kultūringam savaitgaliui praūžus Panevėžio kultūros centras kviečia visus lankytojus, dalyvius, miestiečius ir miesto svečius, žurnalistus ir visus kultūros vartotojus 2024 m. kovo 13 d. iš arčiau susipažinti su nauju Panevėžio kultūros centro veidu. Susitikimo – diskusijos metu, jaukioje aplinkoje prie puodelio arbatos bus pristatytas naujasis kultūros centro identitetas, meninė veikla, bei bus kviečiama diskusijai „Kokios kultūros mums reikia?“, svečių lauks meninė programa.

Platesnė informacija apie renginį jau greitai Panevėžio kultūros centro puslapyje ir facebook paskyroje. Renginys nemokamas.

Panevėžio kultūros centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: