Visagine atidaromas gėlių tinklo Glamelija salonas

Nors dabartinė situacija pasaulyje verčia verslus susiveržti diržus, floristikos salonų tinklas Glamelija paruošė staigmeną. Neseniai elektroninę parduotuvę www.glamelija.lt atidaręs tinklas pristato ir pirmą tinklo parduotuvę už Vilniaus ribų.

Visaginas tapo pirma vietove, bet plėtros planuose tai tik vienas iš daugelio esančių planuose. Modernus gėlių salonas šiame mieste leis dar kokybiškiau gyventojams pasirūpinti savo artimųjų žmonių poreikiais švenčių metu, būti išradingiems, kai pageidaus kažkam parodyti dėmesį, dovanodami gėles. Gausus ir šio regiono poreikius atitinkantis gėlių ir ne tik jų asortimentas nustebins net pačius išrankiausius klientus.

Anot gėlių tinklo Glamelija vadovės Alionos Ušanovienės, nauja parduotuvė leis suteikti ne tik naują ir patogią darbo vietą, bet ir įkvėps naujos dvasios bei pateiks kokybiškų ir įvairių gėlių pasirinkimui šio miesto klientams. Siekiame tik aukščiausių standartų tiek aptarnavime, tiek formuodami asortimentą, nes norėtume, kad klientas apsilankęs salonuose nenusiviltų, rastų tai, ko pageidauja.

„Darbuotojų komandai yra labai svarbu, kad mūsų mielieji klientai grįžtų pas mus dar labiau motyvuoti ir išeitų  iš salonų laimingesni”,- teigia įmonės vadovė Aliona Ušanovienė.

Rugpjūčio 1 dieną naujo gėlių salono atidarymas Visagine, adresu Taikos pr. 72V.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: