Visuomenei pristatyta istorinė transporto priemonė – „Laiko mašina“

Istorinės, karinės technikos muziejuje 2015-11-05 visuomenei pristatyta unikali transporto priemonė DeLorean DMC-12. Šis automobilis, tai akivaizdus pavyzdys kaip transporto priemonė tapo populiaria ne dėl savo techninių savybių, o dėka filmo kūrėjų. Būtent šis automobilis buvo pasirinktas vaidinti laiko mašiną Roberto Zemeckio garsiąjame filme „Atgal į ateitį“ (angl. Back to the Future).

Į automobilio pristatymą asociacijos „Retromobile“ muziejuje susirinko ypač gausus būrys istorinės technikos gerbėjų, tiek vyresnės kartos, tiek jaunimo, nuošylyje neliko ir silpnoji lytis.

Kaip teigia asoc. „Retromobile“ prezidentas Ramūnas Kardelis, istorinės technikos pristatymas visuomenei yra viena iš šviečiamųjų priemonių, kuri kaip rodo patirtis sutraukia gausų būrį istorinės technikos gerbėjų, žiniasklaidos. Prieš mėnesį muziejuje pristatytas 1927 metų automobilis Ford T, o šį sykį 1981 metų „laiko mašina“ Delorean DMC-12 nepalieka abejingų.

DeLorean DMC-12, tai 1981 metais pradėtas gaminti sportinio tipo automobilis, kurio gamyba tęsitesė iki 1983‘ųjų. Dėl ypač prastos surinkimo kokybės, didelės kainos, lėšų stygiaus projekto vystymui, automobilių tepagaminta kiek daugiau nei 8000 vnt. Kompanija, gaminusi šio vienintelio pavadinimo automobilį, bankrutavo,

Automobilį muziejui patikėjo lenktynininkas bei Kauno miesto tarybos narys Dainius Matijošaitis, kuris taip pat dalyvavo pristatyme bei visiems susirinkusiems suteikė unikalią progą išgirsti šio automobilio variklio garsą.

Automobilis kurį laiką bus eksponuojamas Istorinės, karinės technikos muziejuje, Kaune S.Dariaus ir S.Girėno g. 29A.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: