VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ keičia logotipą

VšĮ “Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” minėdamas gražią 123 metų sukaktį nuo pirmojo traukinio Panevėžyje išriedėjimo, atnaujina savo logotipą. Šiandien paaiškėjo skelbto konkurso nugalėtojas, kuriuo komisija pripažino UAB „Amalkera“.

„Džiaugiamės, kad Siauruko logotipo konkursas sulaukė didelio reklamos specialistų susidomėjimo. Esame dėkingi visiems, kurie dalyvavo, nes tikrai buvo iš ko rinktis. Sveikiname nugalėtoją ir dėkojame visiems, kurie neabejingi Aukštaitijos siaurajam geležinkeliui“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Iš viso VšĮ “Aukštaitijos siaurasis geležinkelis” logotipo konkurse dalyvavo 18 autorių ar jų grupių. Konkursui buvo pateikti 42 pasiūlymai.

Rinkdama naują logotipą konkurso komisija atsižvelgė į šiuos aspektus – informatyvumą, meniškumą ir originalumą, atitikimą temai ir šias puoselėjamas vertybes (tokias kaip kultūros ir technikos paveldas, krašto istorija, pažinimo ir pramogos derinimas, edukacija, inovacijos ir paveldas, judėjimas ir dinamika , džiaugsmas, kultūros renginiai).

Logotipo konkurso nugalėtojo laukia 500 Eur prizas. Visi konkurse pasirodę autoriai (sukūrę kokybiškus originalius kūrinius) bus apdovanoti Aukštaitijos siaurojo geležinkelio dovanomis – dovanų čekiais šventinėms siauruko kelionėms.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: