Vyturiukai bėgo pasitikti jubiliejų !

„Užjauskim silpnesnį, pralenkim greitesnį ….“ rugsėjo mėn. 23 d. „Ąžuolo“ progimnazijos sporto stadione skambėjo Panevėžio lopšelio-darželio „Vyturėlis“ olimpinis himnas. Čia vyko sporto šventė „Trisdešimtmečio bėgimas“, pažyminti įstaigos 30 metų sukaktį. Esame respublikinio projekto „Olimpinė karta“ dalyviai ir laimėjus projektų konkursą , Lietuvos tautinis olimpinis komitetas skyrė finansavimą šiam renginiui organizuoti.

Sporto šventę „vyturiukai“ pradėjo anksti ryte. Pasitikdami vaikučius ir jų tėvelius prie lopšelio-darželio vartų auklėtojos kvietė juos smagiai pasimankštinti, atliekant įvairias nuotaikingas užduotis. Vidiniame lopšelio-darželio kieme vyko nuotraukų paroda „Trisdešimt judėjimo džiaugsmo akimirkų“.

Po pietų sporto šventė persikėlė į „Ąžuolo“ progimnazijos stadioną. „Trisdešimtmečio bėgimo“ mažuosius bėgikus sveikino Atlantos olimpiados dalyvis, lengvaatletis Pavelas Fedorenka ir jo auklėtiniai. Svečiai linkėjo gero starto ir toliau sėkmingai puoselėti olimpines vertybes. Kadangi bėgimas yra masiškiausia fizinio aktyvumo priemonė, kokia gi sporto šventė be draugų? Todėl „vyturiukai“ į šventinį bėgimą pasikvietė savo socialinius partnerius lopšelius-darželius: „Puriena“, „Diemedis“, „Aušra“ ir Panevėžio „Ąžuolo“ progimnaziją. Sportininkams gerą nuotaiką dovanojo „Ąžuolo“ progimnazijos šokių grupės „Boružėlės“ ir „Giliukai“.

Iškėlę tautinę olimpinę vėliavą, davę garbingo sportinio elgesio priesaiką, pasipuošę veidukus l-d „Vyturėlis“ simboliu – vyturėliu, vaikai stojo į startą. Čia jiems reikėjo įveikti įvairias bėgimo rungtis. Vaikučių pastangas stebėjo ir vertino „Sportininko garbingo elgesio“ komisija. Sėkmingai įveikę visas rungtis, dalyviai buvo apdovanoti olimpiniais diplomais. O keturiems, komisijos išrinktiems, mažiesiems sportininkams įteiktos taurės už pagarbą teisėjams ir dalyviams, bei už parodytą kilnų elgesį „Trisdešimtmečio bėgimo“ šventės metu.

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Audronė Rickuvienė.
Nuotraukos Audronės Rickuvienės


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: