„Wolt“ pradeda veikti Panevėžyje

Suomių maisto pristatymo bendrovė „Wolt“ žengia į dar vieną Lietuvos miestą ir nuo šiandien kviečia skanaus maisto gerbėjus užsisakyti patiekalų iš Panevėžyje esančių restoranų. Panevėžys tapo 104-uoju miestu pasaulyje, kuriame galima užsisakyti maisto naudojantis patogia programėle.

„Geri atsiliepimai ir augančios Lietuvos gyventojų simpatijos maisto pristatymo paslaugoms mus paskatino pradėti veiklą Panevėžyje. Dar prieš startą šiame mieste turėjome nemažą bazę registruotų „Wolt“ vartotojų. Atsižvelgėme į gaunamas klientų užklausas ir prašymus – žinome, kad Panevėžyje esame laukiami. Tikimės pateisinti lūkesčius siūlydami greitą ir patogų maisto pristatymą nuolat kintančiomis pandemijos aplinkybėmis – kasdien kuriame saugesnę aplinką ir skatiname saugų elgesį, kai daugybė žmonių siekia rečiau lankytis viešose vietose, tačiau nori ir toliau mėgautis gardžiu maistu“, – teigia „Wolt“ vadovė Baltijos šalims Liis Ristal.

Saugumas pandemijos akivaizdoje

Įmonė, atsižvelgdama į dar vis įtemptą pandemijos situaciją pasaulyje, rūpinasi savo kurjerių ir klientų saugumu.

„Imamės visų saugumo priemonių siekdami užkirsti kelią koronaviruso plitimui. Dar pavasarį perėjome prie bekontakčio pristatymo, kuomet paliktą užsakymą klientas randa prie durų, o restoranams ir kurjeriams-partneriams nuolat primename rekomendacijas, kaip saugoti save ir saugiai klientams pristatyti maistą“, – sako L. Ristal.

Įmonė paskatino ir restoranus sudaryti galimybes klientams užsakymus atsiimti restoranuose be artimo kontakto su žmogumi.

Plečiamas partnerių sąrašas

Pirmieji „Wolt“ partneriai Panevėžyje yra vieni populiariausių ir jau seniai pamėgti restoranai, tokie kaip itališkas picas siūlantys „La Parma“, Kentukio vištieną kepantys „KFC“, grilio patiekalus gaminantys „Meet Meat Grill“ ir kiti. Šiuo metu Panevėžio mieste programėlė siūlo užsisakyti patiekalų iš 25 restoranų, tačiau per ateinančias kelias savaites restoranų sąrašas bus papildytas dar 5-10 restoranų.

„Wolt“ kurjeriai-partneriai Panevėžyje, kaip ir kituose miestuose, maistą pristatys dviračiais, motoroleriais ar automobiliais. Skaičiuojama, jog Panevėžio mieste maistą paruošti ir pristatyti vidutiniškai užtruks iki 30 minučių.

Įmonės vadovė prasitaria, jog „Wolt“ plečia ne tik restoranų partnerysčių sąrašą, bet ir kurjerių komandą – plėtros Panevėžyje procesas nėra baigtas, todėl norintys turi galimybę prisijungti prie „Wolt“ komandos.

Apie „Wolt“

2014 m. Suomijoje įkurtas startuolis „Wolt“ veikia 23 šalyse – nuo Suomijos iki Izraelio ar Azerbaidžano. Visame pasaulyje įmonė bendradarbiauja su daugiau nei 20 000 restoranų, o vartotojų skaičius siekia daugiau nei 7 milijonus. 2017 m. rugsėjį Vilniuje veiklą pradėjęs „Wolt“ šiuo metu Lietuvoje veikia jau keturiuose miestuose.

Šiandien įmonėje dirba 1 500 darbuotojų, jai vadovauja jos įkūrėjas ir generalinis direktorius Miki Kuusi. „Wolt“ pritraukė 267 mln. EUR finansavimą iš tokių pasaulinių investuotojų kaip „ICONIQ Capital“, „Highland Europe“, „83North“, „EQT Ventures“, „Inventure“, „Lifeline Ventures“, „Goldman Sachs Growth Equity“, mobiliųjų žaidimų kūrimo įmonės „Supercell“ įkūrėjo ir generalinio direktoriaus Ilkka Paananen bei „Nokia“ valdybos pirmininko Risto Siilasmaa.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: