V. Černiausko nuotr.

„X faktoriaus“ dalyvė Gabrielė pademonstruos kardinaliai kitokį įvaizdį: „Šiandien į sceną nersiu stačia galva“

Šį vakarą – visą savaitę laukto muzikinio TV3 projekto „X faktorius“ paskutinysis „Kėdžių iššūkio“ etapas. Komandą sau rinksis grupės BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas. Laukia įtempta ir siurprizų kupina laida – Samo pasirinkimas kaip reikiant nustebins kitus teisėjus… Kas pateks į tiesioginius šou finalus, kurių pradžią išvysime jau kitą sekmadienį?

Teisėjas ant kėdžių pasodins keturis jo nuomone geriausiai pasirodžiusius dalyvius. Du iš jų iškart pateks į tiesioginius finalus, o kitiems dviem teks kautis internetiniame balsavime, kur savo nuomonę išsakys žiūrovai. Daugiau balsų surinkęs prisijungs prie dalyvaujančių tiesioginėse transliacijose. Balsuoti, iškart po šio vakaro laidos, žiūrovai kviečiami čia: tv3.lt/x-faktorius

Į sceną šį vakarą lips ir balsingoji Gabrielė Kalniškytė. Merginą galima tituluoti kaip netikėčiausiai į projektą patekusią dalyvę. Atvykusi į „X faktoriaus“ filmavimą kaip žiūrovė, Gabrielė jau netrukus ir pati stovėjo scenoje kaip dalyvė.

Gabrielę žengti į sceną paskatino filmavime sutiktas ilgametis bičiulis. Tiesa, pati mergina sako, kad iki „X faktoriaus“ nuo muzikos buvo kiek nutolusi – dainuodavo tik bažnyčioje arba karaokė baruose.

Atrankoje Gabrielė pasirodė nepasiruošusi scenai – be ryškaus makiažo ir specialios šukuosenos, vilkėdama kuklia suknele. Šį kartą mergina nustebins pasikeitusia išvaizda – žinodama, kad tikrai lips ant scenos, Gabrielė žada apgalvoti pribloškiantį drabužių derinį, nepamiršti sceninio makiažo ir susigarbanoti plaukus.

„Kojos virpa… Tikiu savimi, bet nežinau, kas esu akvariume. Ar žuviukas Nemo, ar vienas tų ryklių… Kai sėdėsiu už visų raudonų šviesų, viskas pasidarys aišku. Ateiname į projektą dalintis muzika, būti dėmesio centre, tapti žvaigždėmis. Dainuodama aš mėgaujuosi. Išėjau neplauta galva į darbą, o atsidūriau „X faktoriaus“ atrankose. Šiandien galvą išsiploviau, tai nelabai norėčiau eiti namo“, – pokštaus charizmatiškoji projekto dalyvė.

Gabrielė pasakoja, kad po avantiūros nesuprato, kas įvyko. Po to, kai atrankų metu pasirodė scenoje, ji paskambino mamai ir pasakė ką tik patyrusi didžiulį nuotykį. Iš pradžių mama pagalvojo, kad dukra pateko į ligoninę, tačiau Gabrielė nuramino mama atskleisdama, kad neplanuotai sudalyvavo „X faktoriuje“ ir išgirdo keturis „taip“. „Šiandien į sceną nersiu stačia galva“, – atvirauja Gabrielė.

O kaip Gabrielei pasiseks, paaiškės jau šį vakarą.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: