Ypatinga galimybė merginoms – tapk fotomodeliu

Mindaugo Jonušo mados namai ( MJ MADOS NAMAI) visada ieško naujų įdomių veidų. Puiki fotomodelio karjera gali suteikti geras galimybes Kiekvienam fotomodeliui reikia pasišventimo, įsipareigojimo ir ištvermės siekiant sėkmės modelio karjeroje.

Apie fotomodelio darbą

Fotomodelio darbas kartais gali reikšti  visą dieną darbo ant kojų. Fotomodeliai turi gyventi sveiką gyvenimo būdą su reguliaria mankšta ir išlaikyti savo svorį.

Fotomodelio darbas reikalauja laiko. Todėl fotomodeliai turi būti savarankiški ir žinoma punktualūs. Fotomodeliams punktualumas yra labai svarbi savybė, nes klientai dažniausiai turi ribotą laiko limitą ir tuo metu nori su fotomodeliais nuveikti kuo daugiau.

Kaip tapti fotomodeliu?

Merginos norinčios tapti „MJ MADOS NAMŲ“ fotomodeliu, tiesiog turi užpildyti trumpą formą pateikiant informaciją apie save kartu su 3 nuotraukomis, tai yra paprasta ir patogu. Modelių agentūros „MJ MADOS NAMŲ“ komanda peržiūrės Jūsų pateiktą anketą ir su Jumis susisieks.

Fotomodelių agentūros „MJ MADOS NAMAI “ komanda yra skirta paspartinti modelio karjerą ir tai yra komandos tikslas, kad šis procesas taptų smagus, paprastas ir malonus, kiek tik tai yra įmanoma.

Į šiuos klausimus privalote atsakyti siunčiant laišką:

Vardas, Pavardė, Gimimo data, Miestas, Telefono numeris, Išsilavinimas, Ar turite modelio patirties?, Ūgis, Svoris, Nuotraukos.

Jūsų laiškų lauksime – rasykmindaugui@gmail.com

Ateik ir tapk mūsų dalimi! Ir prisijaukink mados pasaulį


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: