Erika Lioran

Ypatingoji Erika Lioran: Sudėtingos savęs paieškos atvedė prie sėkmės

Erika Lioran – meniška mergina. Save realizuoti bandanti fotografijoje savo gebėjimus pritaiko ir marketingo bei reklamos srityse. Žavi mergina tapo pavyzdžiu kiekvienam, kuris ieško savo gyvenimo kelio. Mergina atvira – jos savęs atradimo kelias buvo, ypatingai sudėtingas: charizmatiškoji  Erika išbandė daugybės sričių veiklas: Nuo dainavimo iki interjero dizaino.

 Šiandien pašnekovė gali džiaugtis, kad paieškų labirintas išgrynino jos pasirinkimus ir šiandien mergina gali didžiuotis atradusi savo gyvenimo kelią. Apie atradimus, netikėtus gyvenimo posūkius ir įveiktus pasirinkimų labirintus šiandien kalbamės su fotografe Erika Lioran.

Kaip supratote, kad norite tapti fotografe?

Visada, kiek save pamenu, buvau meniškos širdies vaikas. O viskas prasidėjo, kai tėvelis palaikydamas mano kūrybines idėjas, gimtadienio progą padovanojo Canon ,,muilinę’‘. Kaip daugybė žmonių žino, atrasti save yra nelengvas asmenybės ugdymo planas ir darbas. Tik giliau pažiūrėjusi ir paklaususi savęs, ko aš tikrai trokštu, supratau, kad gyslelė veda fotografavimo link.

Erika Lioran

Jūsų pasirinkimas buvo aiškus nuo pradžių ar teko praeiti nelengvą pasirinkimų kelią?

Pasirinkimas man buvo visiškas labirintas, tai dainuodavau, grodavau fleita, lankiau Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą, šokdavau, savanoriavau mados festivaly, studijavau interjero dizainą ir tik po studijų supratau, ko daugmaž trokštu savo gyvenime. Žmogus pradeda tobulėti tada, kai jis pradeda veikti. Stovėjimas vienoje vietoje niekada niekam gero neatnešė, tai supratau dar būdama visiškai maža ir todėl aš pradėjau veikti.

Kaip atpažinti savo pašaukimą? Kas jums yra pašaukimas?

Savo pašaukimą atrasti nėra lengva. Ir tikrai ne kiekvienam pavyksta. Reikia turėti noro, reikia mintyse pamatyti daugybe variacijų, ką tu gali savyje patobulinti ir nedvejodama veikti. Darbas, veikla ar sritis kurioje tu jautiesi laimingas, tau kelia norą pasiekti geriau, atlikti darbus tobuliau aš tai vadinu – pašaukimu.

Kokios yra fotografo vertybės?

Įamžinti objektų sielą ,nesvarbu, ar tai žmogus, ar tai gal koks augalėlis, pastatas, jo spalvas, tekstūras, proporcijas, jausmą bei jį perteikti reginčiam asmeniui taip, kad jis pajaustų momentą, kurį jautė fotografas, prieš nuspausdamas fotoaparato mygtuką.

Ar fotografija tapo gyvenimo tikslu?

Fotografija visada bus ir yra vienas iš mano gyvenimo tikslų, tačiau niekada nenustosiu savęs ieškojusi, kūrusi savęs ir tobulinusi kitose srityse. Šiuo metu dar dirbu Lietuvių interjero ir dovanų parduotuvėje ,,C&D Style“ dekoratore – marketingo vadybininke. Šio darbo dėka, aš suradau savo kitus gabumus ir gebėjimus , kurie prisideda prie mano saviugdos, net fotografavimo tobulinimo. Mano manymu, tikslas yra ne stabili pasiekta vieta, tai kelionė link siekių išsipildymo.

Kaip kurti savo sekmės istoriją?

Nuskambės juokingai – daryti klaidas. Nebijoti klaidų, pripažinti jas ir toliau stotis ant kojų ir veikti, dirbti. Kaip dauguma sako: jei gyvenimas duoda citrinos pasidaryk iš jo limonado. Mokinkimės iš savo ir iš kitų klaidų, mokinkimės gautas pamokas pritaikyti ateičiai.

Jei ne fotografė – būtumėte kas?

Jei fotografavimas nebūtų pasibeldęs man į gyvenimo duris, tikriausiai dirbčiau dizaino marketingo darbą. Mėgstu kūrybinę veiklą, joje aš jaučiuosi savimi.

Įsivaizduokite esate kino režisierė, apie ką būtų jūsų filmas?

Apie keliones. Keliones, kuriose pagrindinis veikėjas neria į gyvenimo nežinomybę, drąsiai ieškodamas nuotykių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: