Žaidėja tarpušvenčiu laimėjo 250 000 Eur.

„Naujiems metams – naujas gyvenimas, – pokalbį pradėjo Irena iš Klaipėdos. – Dar ir dabar netikiu, jog taip pasisekė“. Žaidėja tarpušvenčiu laimėjo pagrindinį momentinės loterijos „Įspūdingi pinigai“ prizą – 250 000 Eur.

„Važiavau aplankyti dukros su šeima ir pakeliui užsukau į parduotuvę. Piniginėje turėjau šiek tiek grynųjų, todėl nusprendžiau nusipirkti momentinės loterijos bilietą. Nusipirkau „Sėkmės 7“ už 10 Eur ir iškart nutryniau. Laimėjau 10 Eur ir nudžiugusi, jog pasisekė, nusprendžiau sėkmę išbandyti dar kartą – taip nusipirkau laimingąjį „Įspūdingi pinigai“ bilietą“, – pasakojo laimėtoja.

Nutrynusi laimingą „Įspūdingi pinigai“ bilietą, moteris negalėjo patikėti savo akimis. „Padaviau bilietą patikrinti, ar tikrai laimingas, nes ir rankos, ir kojos ėmė drebėti“,  – sakė Irena.

Klaipėdietė pirmuoju didesniu „Įspūdingi pinigai“ laimėjimu džiaugėsi dar gegužę – tuomet laimėjo 500 Eur. O laimėjimai po 20 Eur, 50 Eur ar 100 Eur taip pat pasitaiko dažnai.

„Kartais žmonės netiki, jog galima laimėti loterijoje, o aš visada sakau, kad nelaimi tik tie, kurie neperka loterijos bilietų. Laimėjimas, nesvarbu net jeigu tai ir visiškai nedidelė suma yra džiaugsmas“, – šypsojosi Irena.

Žaidėja pasakojo, kad šis laimėjimas – jai kaip stebuklas ne tik dėl vyraujančios šventinės nuotaikos, bet ir dėl to, jog laimėta suma tokia didelė, jog padės išspręsti daug buities problemų, padėti vaikams.

„Su tokia įspūdinga suma galėsiu padaryti labai daug – nusipirkti butą, ženkliai prisidėti prie vaikų gerbūvio. Gal net išvyksiu atostogų. Šie metai buvo sunkūs ir finansiškai, ir emociškai, todėl tikiuosi, jog laimėjimas padės ne tik puikiai pradėti Naujuosius, bet ir visus metus taip gyventi“, – planais dalinosi 250 000 Eur laimėtoja.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: