TV3 nuotr.

Žaidime „galvOK“ – kitokia dviejų puikiai žinomų iliuzionistų kova ir nedidelė išdavystė

Talentingi, gudrūs ir jau spėję papirkti tūkstančius širdžių šių metų projekte „Lietuvos talentai“, šįkart iliuzionistai Algimantas Frankonis ir Justinas Malinauskas surems savo jėgas nepadedami jokios magijos. TV3 žaidime „galvOK“ triukai nepadės – pasirinkti teisingus atsakymus į suktus klausimus čia gali pagelbėti tik du stiprūs laidos kapitonai.

Marijaus Mikutavičiaus komandą papildys A. Frankonis, o Mantas Katleris šį vakarą žais kartu su J. Malinausku.

Iliuzionistams tapus laidos dalyviais, kone iškart ims vykti nesusipratimai. Marijus netyčiomis savo komandos draugą pavadins priešininkų komandos dalyvio Justino vardu, o Algimantas net pirmojo klausimo metu tarsis ne su savo komandos kapitonu, o su priešininku Mantu. „Mes ne taip susodinome!“ – negalės patikėti situaciją iš šalies stebėdamas laidos vedėjas Andrius Žiurauskas.

Kapitonui M. Mikutavičiui šio šeštadienio žaidimas taps itin sunkus – jį apleis didžiausias jo pagalbininkas. „Marijus Mikutavičius šiandien rauda, sriūbauja ir yra nelaimingas žmogus, nes jį paliko Andrejus. Šiandien laidoje mes turime nedidelę išdavystę – tie, kurie yra ištikimi mūsų žaidimo stebėtojai, žino, kad Andrejus paprastai sėdėdavo Marijaus pusėje ir tai beveik visuomet garantuodavo Marijaus komandos pergalę. Pasižiūrėsime, kaip bus šį vakarą“, – sakys laidos vedėjas atkreipdamas žiūrovų dėmesį į tai, kad šįkart Andrejus nusprendė atsisėsti M. Katlerio pusėje ir į suktus klausimus padės atsakyti jam.

Galiausiai, laidos viduryje, neištvėręs apie tai prabils ir Marijonas: „Andrejau, aš tave kviečiau į savo koncertą, o kur tave Mantas kada pakvietė? Kaip tu taip gali…“

Nors pastarųjų laidų metu M. Mikutavičiui puikiai sekdavosi, šįkart vienas klausimas, į kurį jis nė nepasitaręs su savo komandos draugu atsakys žaibišku greičiu, jam kainuos labai daug. „Jis galvoja, kad dabar šimtą kartų manimi nusivylė…“ –žvelgdamas į savo kolegą Algimantą sakys M. Mikutavičius.

O štai iliuzionistas J. Malinauskas, gebantis nustebintis minias savo triukais, vieno klausimo metu atskleis, kad nuo gimimo neskiria spalvų. M. Katleris netrukus suskubs aiškintis, ar tai netrukdo jo, kaip iliuzionisto, darbui? Pavyzdžiui, kaip jam pavyksta triukų metu atskirti juodą kortą nuo raudonos?

„Esu tai išmokęs, kaip šviesoforo spalvas“, – atskleis jis, o tada juoksis supratęs, kad visa tai, ką pasakė, bus nufilmuota – pro „galvOK“ žiūrovų ausis ir akis neprasprūsta niekas.

Iliuzionistų triukų subtilybėmis domėsis ir A. Žiurauskas – labiausiai jam rūpės, ar pasitaiko, kad po triukų žmonės prašytų išduoti, kaip tai yra padaroma? „Tai yra klasika, kuri pasitaiko po kiekvieno pasirodymo. Bet manau, kad triuko esmė ir žavumas ir yra tada, kai tu ne iki galo supranti, kas įvyksta“, – sakys jis, tačiau žiūrovams ir komandos kapitonams sutiks atskleisti vieną savo taisyklę.

Kokį atsakymo variantą pasirinkęs M. Mikutavičius pripažins, kad jame skelbiamos tokios moralinės nuostatos, prieš kurias jis yra griežtai nusiteikęs prieš? Ką dar netikėto apie savo komandos draugą Justiną sužinos M. Katleris? Kodėl laidoje bus prisiminta legendinė grupė „Yva“?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3, o „Lietuvos talentai“, kurių žvaigždėmis tapo ir J. Malinauskas bei A. Frankonis – tuo pačiu metu sekmadieniais!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: