TV3 nuotr.

Žaidime „galvOK“ – netikėtas prašymas: „Su šiuo kapitonu mūsų laivas neišplauks“

Sakoma, kad gruodis – vienas labiausiai stresą keliančių mėnesių. Tačiau tam yra ir vaistas – juokas. O šį šeštadienio vakarą TV3 žaidime „galvOK“ jo bus ypač daug, nes kapitonams kompaniją palaikys tokie pat žodžio kišenėje neieškantys du garsūs vyrai – cirko artistas Viačeslavas Mickevičius-Slavka bei savo fermą bestatantis kulinaras ir keliautojas Vytaras Radzevičius.

Pristatydamas šio vakaro svečius, žaidimo vedėjas Andrius Žiurauskas negailės jiems gražių žodžių. Ypač daug jų teks Slavkai, kuris jau kelis metus iš eilės užsiima Lietuvos gamtos švarinimu.

Viskas prasidėjo prieš kelis metus, kai per karantiną bėgdamas pro šalia esantį tvenkinį, Viačeslavas pamatė neregėtą dalyką – daugybę į vandenį išmestų nebereikalingų padangų. Jis ne tik tuo pasipiktino, bet ir nusprendė situaciją pakeisti. O tada iš ežero dugno ištraukė net 85 padangas… Tokie jo geri darbai tęsiasi ir toliau – dabar Slavka ėmėsi švarinti ir miškus.

Neliks neaptartas ir Vytaro ūkis – TV3 žiūrovai visą rudenį žinomo vyro nuotykius ištikimai sekė laidoje „Vytaro ferma“. „Šiuo metu ūkyje yra 10 vištų, vienas gaidys, du ožiukai, šuo ir aplinkiniai gyventojai. Gaidys, nors ir vienas, puikiai su viskuo susitvarko. Tiesa, jis izoliuotas – kaip ryklys narve“, – besijuokdamas apie savo ūkio gyventojus pasakos Vytaras, o tai pat laidoje atskleis ir netikėtą gaidžio vardą.

Tiesa, nors ir palydėtas gražių pokalbių, šio šeštadienio žaidimas prasidės ne itin sklandžiai –Vytautui Mikaičiui atskleidus vieno Slavkos rodomo triuko paslaptį, pastarasis komandos kapitoną paprašys pakeisti.

„Matau, kad su šiuo kapitonu mūsų laivas neišplauks…“ – sakys Slavka, o priešininkai tuo tarpu džiaugsis, jog šioje komandoje mikroklimatas toks pats, kaip šiemet „Žalgiryje“.

Kaip įprasta, laidoje netrūks ir asmeninių istorijų. Viena iš jų pasidalins dar 17-os cirku susižavėjęs Slavka.

„Kai cirke išmoksti žongliruoti, antras etapas vadinasi „parodyk mamai“. Nes, kai rodai mamai, supranti, kad žongliruoti dar neišmokai. Vėliau, kai bandai tą daryti prieš publiką, pasitaiko ir delnų suprakaitavimas, o kartais žongliruoti gali kliudyti net patalpoje esantis vėjas“, – pasakos jis.

Tiesa, tai – ne vienintelis triukas, apie kurį šį vakarą papasakos Slavka. Kartą per žaidimą perprasti klausimą apie cirko artistų gyvenimą, o tiksliau – vaikščiojimą lynu – jis padės net priešininkams. Štai kapitonas Mantas Katleris teirausis, ar lynu paeiti kelis metrus galėtų net ir nesitreniravęs žmogus?

„Su batais būtų sudėtingiau – reikėtų būti plikomis kojomis. O kai išmoksti vaikščioti, visai nesvarbu, ką laikytumei ant galvos – svarbiausia nejudėti. Tai tikrai nėra sudėtinga“, – pasakos jis, tačiau ar toks jo atsakymas nesuklaidins priešininkų komandos?

Kito klausimo metu, siekiant perprasti suomius ir jų tradicijas, istorija iš savo patirties pasidalins ir V. Mikaitis.

„Man pusę metų teko mokytis Suomijoje. Ten pastebėjau, kad didžioji dalis butuose gyvenančių suomių – net ir tie, kurie gyvena paprastuose daugiabučiuose – turi namuose po pirtelę. Taip pat esu matęs ir sėdėjimo pirtyse čempionatus, kuriuose suomiai yra vieni rimčiausių, prasėdintys pirtyje kone iki raudonumo, iki virimo“, – sakys kapitonas, tačiau ar tai padės atsakyti teisingai?

Kokias savo muzikos žinias atskleis V. Radzevičius? Kodėl vieno klausimo metu Slavkos ir Vytauto komanda prisimins garsų filmą „Oušeno 11-tukas“? Galiausiai, kas nugalės?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: