„Žaliojoje Pelėdoje“ – gniūžčių karas ir inscenizuoti skaitymai

Ką daryti, kai žiemą nėra žiemos? Šia proga Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“ sausio 10 ir 14 d. vyksta „Žiemos skaitymai“ padedantys prisiminti žvarbias, bet jaukias šio sezono popietes. Tai užsiėmimas, kuriame mažieji ne tik įsitraukia į kūrybines dirbtuves, kuria vaidinimus, bet ir nuožmiai kariauja gniūžčių kare!

Patys pirmieji bibliotekininkės Anželos Vasiliauskienės vedamame renginyje sudalyvavo „Aušros“ lopšelio-darželio priešmokyklinukai, prižiūrimi auklėtojos Aušros. Pasitelkiant lėles skaityta pasaka „Senelio pirštinė“, iš popierinių lėkščių kurti seniai besmegeniai, inscenizuota istorija, tad kiekvienas bent trumpam galėjo pabūti aktoriumi!

Na, o pabaigai – desertas. Gniūžčių karas! Jo metu ne tik kovota dėl stipriausios komandos titulo, bet ir rungtynėms panaudoti seni leidiniai, laikraščiai, taip skatinant tvarų vartojimą bei antrinį išmetamų medžiagų panaudojimą.

Galiausiai, išsidūkę ir pavargę mažieji aplankė žaisloteką – ten vartė, skaitė dailias knygeles, tyrinėjo bibliotekos erdves ir žaislus. Džiaugiamės sulaukę tokio gausaus ir smagaus būrio!

Tekstas ir nuotraukos vyresn. bibliotekininkės
Rūtos Paukštytės


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: