„GiveLove“ nuotr.

Žaliosios tendencijos 2023 metais: ilgai dėvimi drabužiai iš aplinkai draugiškų medžiagų

Ar verslo dovanos klientams gali priklausyti „žaliajam kursui“ ir būti nekenksmingos aplinkai? Klausiame „GiveLove“ atstovų, kuriančių originalias verslo dovanas.

Drabužiai iš organinės medvilnės ir perdirbto poliesterio

„Šiuo metu paklausiausios prekės yra spauda ant džemperių, marškinėlių ir kitų drabužių, kepuraitės bei kuprinės su logotipais. Artėjant šiltajam metų sezonui klientai dažniau įsigyja drabužius, kuriuos darbuotojai galėtų nešioti darbo vietoje ar pramogaujant. Žinome, kad drabužių pramonė ir tekstilė yra viena labiausiai teršiančių aplinką. Vis dar ne daug įmonių imasi rūbų perdirbimo, todėl kalnai jų atsiduria šiukšlynuose. Taip pat aktuali problema – genetiškai modifikuota medvilnė, kurios auginimui naudojami pesticidai ir trąšos teršia dirvožemį ir naikina naudingus vabzdžius. Žinodami šias problemas pasirenkame dirbti tik su tais prekiniais ženklais, kuriems svarbus „žaliasis kursas“.

Viena iš mūsų paslaugų yra spauda ant džemperių ir kitų drabužių. Renkamės džemperius, kurie būtų pagaminti iš organinės medvilnės ar perdirbtų medžiagų, perdirbto poliesterio. Organinė medvilnė auginama natūraliai, be trąšų, todėl ji nėra tokia žalinga aplinkai. Drabužiai iš kokybiškai perdirbto poliesterio yra labai patogūs, minkšti, lengvai prižiūrimi, todėl žmonės juos pamėgsta ir nešioja ne vienerius metus. Mums svarbu, kad mūsų daiktai ir rūbai tarnautų kuo ilgiau ir taip prisidėtų prie aplinkos tausojimo.“ – apie žaliąsias tendencijas pasakoja „GiveLove“ įmonės atstovė.

Spauda ant džemperių – kaip pasirinkti ilgai tarnausiantį drabužį?

Džemperiai tai praktiški, šilti ir patogūs drabužiai, tinkantys nešioti darbo aplinkoje ir laisvalaikiu. Jie dažnai įteikiami kaip verslo dovanos darbuotojams ir partneriams. Tačiau įmonių vadovai, norintys, kad jų dovanos būtų ilgai naudojamos, turi šiek tiek įdėti pastangų jas pasirenkant.

Taigi, pateiksime 4 punktus, į ką verta atkreipti dėmesį, norint užsakyti spaudą ant džemperių.

  1. Medžiaga, iš kurios pagamintas drabužis.

Organinės medvilnė ar perdirbti drabužiai mažiau teršia aplinką. Pasirinkus kokybišką poliesterį, drabužis tarnaus ilgiau. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į medžiagos storį – šiltuoju metų laiku tinkamas plonesnis audinys, šaltuoju metu – storesnis.

  1. Džemperio stilius

Šio drabužio stilius taip pat labai svarbus aspektas, nulemsiantis ar jis bus noriai dėvimas ar liks gulėti spintoje. Pagrindiniai stiliaus elementai – tai džemperiai su gobtuvu ir be jo, su užtrauktuku ar be užsegimo, su kišenėmis, kurios gali būti įvairiose vietose, užsegamos arba ne. Flisiniai džemperiai dažniausiai būna užsegami užtrauktuku, jie minkšti ir švelnūs.

Atsižvelgę į visus stiliaus elementus pasirinkite geriausiai jūsų darbuotojams tinkamus drabužius.

  1. Spaudos būdai

Spauda ant džemperių – tai puikus būdas sukurti visą komandą vienijantį simbolį – logotipą, užrašą ar kitus piešinius. Pasirenkant spaudos būdą pasitarkite su užsakovu, kokia spauda padės ilgai išsaugoti simbolius, ryškias spalvas.

„GiveLove“ komanda visada pateikia originalių sprendimų dėl spaudos, pataria, kokio dydžio logotipą pasirinkti, kurioje vietoje jis geriausiai tiks. Taigi, spauda ant džemperių neturi būti šabloninė, geriau, jeigu ji bus išskirtinė, parodanti jūsų organizacijos kūrybiškumą.

  1. Drabužio spalva

Drabužio spalva gali išryškinti jį dėvinčio žmogaus veido bruožus arba padaryti juos blankesniais. Kiekvienoje darbovietėje yra žmonių, kurie priklauso pavasario, vasaros, rudens ar žiemos tipui pagal savo odos, plaukų ir akių spalvą. Būtent šie prigimtiniai bruožai nulemia, kokios spalvinės gamos drabužiai žmogui tiks geriausiai. Jeigu yra galimybė, leiskite patiems darbuotojams pasirinkti džemperio spalvą. Jeigu tokios galimybė nėra rinkitės dviejų – šiltos ir šaltos spalvos drabužius. Visada gerai atrodys spauda ant džemperių pasirinkus baltą ar juodą audinį.

„GiveLove“ nuotr.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: