„Žalvarinis“ klube „Tauros Loftas” pristatys savo naujausią albumą „TEKA“!

Balandžio 9 d. grupė „Žalvarinis“ klube „Tauros Loftas” pristatys savo naujausią albumą „TEKA“! Naujas skambesys ir geros nuotaikos tikrai dovanos nepakartojamą šeštadienio vakarą.

„TEKA“ – tai penktasis grupės „Žalvarinis“ albumas, išleistas per 15 grupės gyvavimo metų. Šis albumas pastebimai skiriasi nuo ankstesnės Roberto Semeniuko kūrybos. Nauja tai, kad, šiame albume nebuvo taip griežtai prisirišta prie lietuvių liaudies dainų autentikos, todėl naująjame albume skamba ir grupės sukurtų tekstų. Gyvas, džiaugsmingas, pulsuojantis ne tik folkloro autentika, bet ir praturtintas šiuolaikiniu roko, bliuzo, kantri, oriental bei world muzikos stilių skambesiu.

Šiame studijiniame albume buvo nemažai eksperimentų – skamba ne tik lietuvių, bet ir ukrainiečių, latvių bei šiuolaikiškai aranžuotos gruzinų liaudies dainos. Albumo įrašuose dalyvavo džiazo muzikantai iš Gruzijos, Ukrainos, JAV, albume taip pat išgirsite ir Marijono Mikutavičiaus balsą.

Albume „Teka“ gyvai skamba net 24 muzikantų balsai ir instrumentai! Naująjame „Žalvarinio“ albume skamba 13 dainų, todėl kiekvienas klausytojas galės atrasti tai, kas labiausiai artima ir miela,- nuo ramių baladžių, kaip “Teka”, iki trankaus ir pozityvaus Joninių himno “Mūsų naktys“ bei skambėjusias, tačiau neišleistas dainas „Alum lijo“ „Sūnus“ ir „Stinta pukis“.

DURYS: 19.00 val
PASIRODYMO PRADŽIA: 21:00 val. (N-18)
BILIETAI: stovimos vietos 4 €, sėdimos: 5 € ir 6 € ( VIP)
_____________________________________________
STALIUKŲ REZERVAVIMAS:
Staliukai rezervuojami tik įsigijant bilietą. Staliukų rezervacija laikoma iki 21:00 val., neatvykus iki 21:00 val. rezervacija atšaukiama.

Išankstinius bilietus galite įsigyti – Giros ir alaus krautuvėje „Špunka” – pirmame Tauros Loftas aukšte (Senamiesčio g. 29, Panevėžys):
darbo dienomis – iki 20 val.
RENGINIO DIENĄ – iki 18 val.
Informacija telefonu: +370 656 03818

Po renginio įėjimas NEMOKAMAS

Renginio organizatorius pasilieka teisę keisti bilietų kainą


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: