Žemei reikia draugų

Gamtos ir Muzikos mokyklų bendruomenės balandžio 20 dienos popietę susirinkome į kasmetinį, jau tapusį tradicija, Žemės mėnesiui skirtą renginį „Žemei reikia draugų“. Bendradarbiaudami ir būdami kartu mokomės suprasti, jog mūsų draugiški aplinkai poelgiai yra labai svarbūs.

Prasmingais darbais sutikome Pasaulinės Žemės dienos paminėjimo keturiasdešimt penkmetį: vaikai dalyvavo inkilų paukšteliams gamybos akcijoje, gilino aplinkosaugines žinias mažojoje gamtos olimpiadoje, mokėsi taisyklingai pasodinti medelius „Medžio pamokoje“. Jaunieji atlikėjai daug dirbo ruošdamiesi meninei programai. Muzikos paslaptis atskleisti ir išgirsti slapčiausius Gamtos balsus jiems padėjo mokytojai Kornelija Adamonienė, Alvydas Alijošaitis, Gražina Beleckienė, Irina Diksienė, Irina Gustienė, Genovaitė Jakštonienė, Birutė Juodviršienė, Sandra Juzėnaitė, Danutė Kazakevičienė, Violeta Kudūkienė, Justinas Mačys, Eugenija Mėlynavičienė, Rima Mureikienė, Danutė Šatrauskienė.

Pasaulinė Žemės diena mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo. „Gamtos teatro“ būrelio narės Veronikos įtaigiai padeklamuota ištrauka iš Antano Baranausko poemos „Anykščių šilelis“ skatino pagalvoti apie vartotojišką santykį su gamta. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi. Kiekvieną dieną. Jaunieji aktoriai, vadovaujami mokytojos Birutės Beresnevičienės, suvaidinę scenas pagal Linos Žutautės knygelės „Kakė Makė ir Netvarkos Nykštukas“ ištraukas, tik patvirtino mintį, kad Žemės likimu turime rūpintis kiekvienas savo kieme, namų aplinkoje, darbo vietoje.

Tikime, kad tokie darbai ir renginiai ugdo jaunosios kartos atsakomybę, padeda suprasti, kad Žemei reikia draugų.

Gamtos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Kuzmienė
Muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Violeta Kudūkienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: