Panevėžio „Šviesos” ugdymo centro nuotr.

Žemės mėnesiui skirti renginiai Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centre

Kovo 20 diena integruota pamoka „Saugokim Žemę – ji mūsų namai“ Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centre prasidėjo Žemės mėnesiui skirti renginiai, kurie tęsis iki balandžio 22 dienos. Pamokos metu visi mokiniai su mokytojais iš antrinių žaliavų gamino stilizuotus namelius – inkilėlius, kuriais papuošė centro kiemą. Vyresniųjų klasių mokiniai pagamino tikrus inkilus varnėnams, kuriuos iškėlė centro teritorijoje augančiuose medžiuose. Prie centro pastato suplevėsavo Žemės pagarbos simbolis – Žemės vėliava. 8/9 spec., 9/10 spec. klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Žemės diena“, kurios metu įrodė, kad žino apie planetos problemas ir kaip jas reikia spręsti. 5/6 spec., 6/7 spec. ir 7 spec. klasių mokiniai integruotos pamokos „Mokomės rūšiuoti“, naudodamiesi interaktyviomis mokymo priemonėmis, mokėsi, kaip reikia teisingai rūšiuoti atliekas.  Pasaulinė Žemės diena – puiki proga pasistengti sužadinti savyje pastangas išsaugoti Žemę.

Antrąją balandžio mėnesio savaitę vyko švaros akcija „Budinkim Žemę“, kurios metu mokiniai su mokytojais tvarkė centro aplinką. 7 ir  8/9 specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis Lina ir Janina lankėsi UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centre. Edukacinės – pažintinės išvykos metu mokiniai susipažino su atliekų tvarkymo sistema ir patys mokiniai įsitikino, kaip svarbu rūšiuoti atliekas.

Balandžio 22 dieną įvyko Žemės mėnesiui skirtu renginių ir veiklų aptarimas, kurio metu aktyviausi dalyviai buvo paskatinti centro padėkos raštais.

Labai džiugu, kad mokomės suprasti, jog mūsų draugiški gamtai poelgiai Žemei yra labai svarbūs.

J.Ragažinskaitė, D. Kubiliūtė

Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro mokytojos


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: