„Žemynos” progimnazijos nuotr.

„Žemynoje“ sportu domisi ne tik sportininkai

Lietuvos sporto muziejus  tradiciškai kiekvienais metais organizuoja rašinių sporto tema konkursą, kuriame aktyviai dalyvauja Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijos mokiniai.

Šių metų  rašinių konkurso tema ,,Olimpiniai startai ir pergalės“, jis buvo skirtas Paryžiuje vyksiančioms 33-iosioms vasaros olimpinėms žaidynėms ir Lietuvos  olimpinio judėjimo 100-mečiui.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Aušros Vaitkienės paskatintos Lietuvos olimpiečių pirmaisiais žingsniais sporte bei jų pergalėmis pasidomėti ir apie juos rašiniuose atskleisti ėmėsi 5a klasės mokinės  Smiltė Karbočiūtė  ( rašinys apie būsimąją Paryžiaus olimpiados olimpietę Lietuvos jachtų buriuotoją Viktoriją Andriulytę) ir  Samanta Žvirelaitė ( rašinys apie  būsimąją  Paryžiaus olimpiados olimpietę  Lietuvos  dailiojo jojimo raitelę Justiną Vanagaitę).

Mergaitės, tapusios laureatėmis, ir jų mokytoja  balandžio 30 d. buvo pakviestos į Lietuvos sporto muziejų, kur vyko rašinių konkurso nugalėtojų  ir jiems talkinusių mokytojų apdovanojimai.  Renginio dalyviams muziejininkas  Alvydas  Žukauskas  ne tik išsamiai papasakojo apie  turtingo bei įdomaus   Lietuvos sporto muziejaus eksponatus, bet ir supažindino su pirmaisiais  lietuvių  olimpiniais žingsniais.  ,,Žemynietės“ muziejininko pasakojime išgirdo  ne vieną olimpiečio pavardę, kurie sportinį kelią pradėjo mūsų , ,,Žemynos“ mokyklos, baseine. ( Ne veltui ,,žemyniečiai“ džiaugiasi, didžiuojasi turėdami Olimpiečių skverą.)

,,Žemynos“ progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis, direktoriaus pavaduotojas Arūnas Gabrilavičius, suprasdami sporto svarbą,   visokeriopai skatina sportinę veiklą, domėjimąsi sportiniu gyvenimu – mokykla laureatėms dovanojo išvyką į Lietuvos sporto muziejų. Tai puikus paskatinimas mokiniams.

Aušra Vaitkienė,

Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazijos

lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: