Žiemos pramogų – į kitus miestus

Pagaliau sulaukus tikrai šaltų orų ir sniego, skubama pasimėgauti žiemos teikiamais malonumais. Kupiškyje žiemos pramogų nėra daug, čiuožyklos mieste neturime, seniai neveikia ir Byčių slidinėjimo kalnas, todėl norintys paslidinėti vyksta į kaimyninius Anykščius ar renkasi Latvijos slidinėjimo trasas. Pasidomėjome, ar valdžia planuoja kažką naujo kupiškėnams pasiūlyti šią žiemą.

Čiuožyklos įrengimas – pagal gamtą

Praėjusiais metais, žiemai jau baigiantis, vasario mėnesį, čiuožyklą įrengti buvo suplanuota Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos futbolo aikštelėje. Iniciatyvos tuomet ėmėsi Savivaldybės administracija. Šiai minčiai pritarė ir gimnazijos vadovybė. Nuo aikštelės buvo nuvalytas sniegas, suformuoti bortai, patiesta polietileno plėvelė ir pradėta lieti aikštelė. Pūga ir šilti orai sutrukdė, todėl pasidžiaugti ledu kupiškėnai negalėjo.

Paklausėme rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus, ar ketinama čiuožyklą pabandyti įrengti šiais metais. Pasak Mariaus Mališausko, apie tai mąstoma, bet konkrečių darbų dar nebuvo imtasi. „Žiemos – dar tik penkios savaitės, tačiau tikros nebuvo, šaltukas paspaudė tik dabar. Čiuožyklai išlieti reikia tinkamų orų, sekame jų prognozes, bet jau kitą savaitę prognozuojama pliusinė temperatūra, todėl kol kas laukiame“, – komentavo rajono Savivaldybės administracijos vadovas.

Plačiau skaitykite „Kupiškėnų mintyse”

kupiskenu_mintys
Jurgita BANIONIENĖ

Nuotraukoje: Kad pasimėgautų žiemos malonumais, vaikams tereikia nors ir nediduko kalno, rogučių arba čiuožyklių.
Autorės nuotrauka.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: