Žinomų firmų klastotėmis prekiavęs vyras „užsidirbo“ teistumą

Panevėžietis turgaus prekeivis dėl prekybos garsių firmų drabužių padirbiniais patyrė nuostolių ir „užsidirbo“ teistumą. Panevėžio apylinkės prokuroro prašymu, teismas šį vyriškį baudžiamuoju įsakymu pripažino kaltu naudojus svetimus prekių ženklus ir nubaudė pinigine bauda, o iš jo paimti beveik 200 vienetų neoriginalių drabužių bus sunaikinti.

Nemalonumai 68 metų panevėžietį P. K. A. užgriuvo šiemet gegužę. Atlikdami patikrinimą vienoje Panevėžio turgaviečių, Panevėžio miesto policijos komisariato pareigūnai minėto vyro prekybos vietoje aptiko drabužių, kaip įtariama, neteisėtai pažymėtų „Adidas“, „Jack Daniel‘s“, „Nike“ prekių ženklais.

Tai, kad beveik 200 sportinių kostiumų, bliuzonų, sportinių bridžų, marškinėlių iš tiesų nėra originalūs minėtų firmų gaminiai, o padirbiniai, pripažino ir tyrimą atlikę ekspertai.

Savo kaltę visiškai pripažino ir pats P. K. A. Vyriškis paaiškino minėtus drabužius su garsių firmų etiketėmis pirkęs iš nepažįstamo prekybininko vienoje Vilniaus turgaviečių.

Beje, už tokią pat veiklą 2013 metų pavasarį Panevėžio miesto apylinkės teismo šis prekybininkas jau buvo nubaustas 10 MGL bauda.

Panevėžio apylinkės prokuroras Gražvydas Kazlauskas, kontroliavęs ikiteisminį tyrimą, šį mėnesį kreipėsi į Panevėžio miesto apylinkės teismą, prašydamas procesą užbaigti baudžiamuoju įsakymu.

Teismas P. K. A. pripažino kaltu ir skyrė jam 18 MGL (677,88 eur) baudą. Kadangi kaltinamasis visiškai pripažino savo kaltę, o procesas buvo baigtas teismo baudžiamuoju įsakymu, bauda sumažinta trečdaliu, todėl P. K. A. skirta 12 MGL (451 eur) bauda. Ši bauda turi būti sumokėta per 2 mėnesių nuo teismo baudžiamojo įsakymo įsiteisėjimo į Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos sąskaitą. Teismo sprendimu, padirbiniais pripažinti drabužiai bus sunaikinti.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: