Živilė Diawara apie šeimos karantino iššūkius: vieną dieną su Viktoru sukrapštėme vos eurą ir nusipirkome grietinės

Vietoj vakarėlių, garsių žmonių makiažų, mados kolekcijų pristatymų, reklamų ar darbo kino filmų aikštelėse – taksi vairas. O kai kada – ir labai sudėtingi ar net pavojų gyvybei keliantys klientai.

Taip žinoma makiažo specialistė Lietuvoje Julija Estko šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Nuo…Iki…“ pradeda pasakojimą apie savo netikėtai atrastą naują pašaukimą.

Daili ilgaplaukė įsidarbino pavežėja, todėl visus šalį sukausčiusios pandemijos mėnesius turėjo ir darbo, ir pinigų. Kad aplinkybės ją pasodins už taksi automobilio vairo, Julija tikrai nesitikėjo.

„Visata taip sudėliojo, kad kurį laiką, dar iki pasaulio sustabdymo dirbau grožio salone, pirmą kartą gyvenime buvau nuo kažko priklausoma, turėjau socialines garantijas ir teisę sirgti. Norėjau išbandyti, ką reiškia dirbti kam nors kitam, taip pat norėjau patirti ir saugumo jausmą. Bandžiau susimažinti savo išlaidas, smalsu buvo išbandyti, ką gi reiškia gyventi iš minimumo. Neslėpsiu, grožio salone dirbti už minimumą visiškai nepatiko, todėl nusprendžiau ieškoti kitų sričių. Ir kaip tik smogė visą pasaulį uždariusi pandemija. Tuomet nuėjau į vieną taksi įmonę. Anksčiau toks darbas būtų atrodęs žemiau mano lygio. Tačiau smogus pandemijai supratau, kad arba teks skolintis, arba teks ieškoti išeičių“, – laidoje „Nuo…Iki…“ šį pirmadienio vakarą pasakos makiažo specialistė J. Estko.

Dirbant taksi įmonėje žaviai moteriai teko susidurti ir su ekstremalia gyvybei situacija. Į moters automobilį įsėdo vyriškis su peiliu ir jai pradėjo grasinti. Ji kurį laiką nežinojo ko griebtis. „Agresyviam vyriškiui pasakiau, kad policijai jau paskambinau, ir, jei jis nori išsisukti, gali paprasčiausiai dabar išlipti iš mano automobilio ir ramiai dingti. Ačiū Dievui, jis tai ir padarė“, „Nuo…Iki…“ pasakos makiažo specialistė J. Estko. Po incidento moteris metė darbą taksi įmonėje, ten teišbuvusi penkias dienas, ir nusprendė išbandyti save „Bolt“ pavežėjos amplua. „Žinokit, buvo mėnesių, kai uždirbdavau tūstančius eurų. O ir pats darbas – vienas malonumas. Kiek įvairiausių žmonių aš pamatau… Be to, dirbu kada noriu ir kiek noriu “, – šiandien laidoje „Nuo…Iki…“ pavežėjų darbo užkulisius atvers žavioji makiažo ekspertė.

O štai vienai iš menų fabrikas „Loftas“ bendrasavininkių, Živilei Diawarai pandemija kirto taip smarkiai, kad atšaukus visus renginius, ji pakalbėjusi su savo vyru, muzikantu Viktoru Diawara, suprato, kad pinigų nebeturi nei vienas. „Ateina Viktoras ir klausia: ar turi pinigų? Reikia į parduotuvę nueiti. Aš atsisuku ir sakau jam nuoširdžiai – kokie dar pinigai, apie ką tu čia? Mes sukrapštom vieną eurą. Pirmojo karantino bangos metu mes sėdėjom tris dienas su nuliu pinigų. Už vieną eurą nusipirkom grietinės. Atrodė tuo momentu, kad kažkas per galvą trenkė. Čia rimtai ar aš sapnuoju?”, – laidoje „Nuo…Iki…” itin atvirai pasakos kūrybininkė Ž. Diawara.

Tačiau verkti ar baimintis laiko pernelyg daug moteris neturėjo. Ji, kartą jau patyrusi siaubingą krizę, iš karto pradėjo sukti galvą, ką daryti toliau. „Tai, kad kartą su Viktoru jau esame atsidūrę ant bankroto ribos, tik parodė, kad esame pajėgūs išsikrapštyti net iš sudėtingiausių situacijų. Todėl pradėjom galvoti kūrybiškai ir radom nemažai sprendimų, padėjusių išgyventi sunkiausiais momentais”, – atviraus kūrybininkė Ž. Diawara.

Ko griebėsi Viktoras ir Živilė? Kiek pinigų per mėnesį pavykdavo uždirbti Julijai? Kodėl ji nesiruošia šio darbo mesti ir toliau?

Visa tai – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo…Iki…” per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: