Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.

Žvejo gyvybė užgeso lediniame vandenyje

Praėjusią savaitę gaisrų nebuvo užregistruota, rajono Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai tris kartus vyko atlikti gelbėjimo darbų.

Kovo 8-ąją, 12 valandą, gelbėtojams pranešta, kad Šešuolių seniūnijos Kertušo kaime įlūžo ir įkrito į Kertušo ežero vandenį ant ledo žvejojęs vyras. Kai ugniagesiai su gelbėjimo įranga atvyko į nurodytą nelaimės vietą, žvejo kūnas plūduriavo už kelių dešimčių metrų nuo kranto. Nors ežero ledas buvo sueižėjęs, tačiau gelbėtojams su specialiomis rogėmis bei valtimi pavyko pasiekti skenduolį ir apie 13 valandą ištraukti jį į krantą. Policijos duomenimis, ant vyro (g. 1949 m.) lavono įvykio vietoje smurto žymių nebuvo matyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Kovo 3-osios naktį, 1.45 valandą, gautas pranešimas, kad Vidiškių seniūnijos Radiškio viensėdyje ant kelio važiuojamosios dalies guli automobilio partrenktas briedis. Gelbėtojai negyvą žvėrį pašalino nuo kelio. Pagal nustatytą tvarką ant kelio žuvęs žvėris priklauso medžiotojų būreliui, kurio plote įvyko įvykis.

„G. ž.“ inform.

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: