Žymusis F. R. David rekomenduoja Klaipėdą, kaip romantiškiausią miestą susituokusioms poroms

Gerai žinomos dainos „Words” atlikėjas romantiškiausia Klaipėdos miesto vieta įvardina Klaipėdos vasaros estradą. Tačiau kodėl F. R David kviečia aplankyti būtent šią vietą, kuri iš pirmo žvilgsnio nei kiek nedvelkia romantika ir kodėl kalba apie susituokusias poras?

Atlikėjas ketina ten surengti tobulą 80-ųjų vakarėlį visoms susituokusioms poroms, kurios nori dar kartą įsitikinti, kad myli vienas kitą taip pat stipriai, kaip ir draugystės pradžioje, bei meta iššūkį stereotipams, kad į pasimatymus vaikšto tik ką tik įsimylėjusios poros.

Didžiųjų muzikos pasaulio virtuozų kūrinių kupina aplinka yra kur kas daugiau nei tik muzikinis šou. „Ilgai susituokusioms poroms tai – retai pasitaikanti proga panirti į stiprias prisiminimų emocijas, padedančias vėl įžiebti romantikos ugnį. Tikimės išpildyti ne vieną, ir net ne dvi jaunystės svajones iš karto – surengsime patį geriausią 80-ųjų vakarėlį pajūrio širdyje. Be to, tai bus pirmas kartas, kai Lietuvą aplankys saldusis garsiosios dainos „Words” (Don‘t come easy) atlikėjas F. R. David, o grupė „Secret service” pristatys naująjį albumą“, – atskleidžia renginio kūrybinė komanda.

„Norime atgaivinti dvasią, sklandžiusią ore prieš keletą dešimtmečių ir taip brandžioms poroms priminti, kad norint pasijusti lyg pirmame pasimatyme, reikia visai ne daug pasistengti. Moterims – ryškiai raudonai pasidažyti lūpas, vyrams – senuose „archyvuose“ susirasti spalvotą švarką, o jau muzikos legendos F. R. David, „Secret Service“ ir grupė „Smokie” scenoje užkurs tikrą romantikos pirtį žinomomis dainomis”, – pristato liepos 9 d. Klaipėdos vasaros estradoje vyksiančio koncerto organizatoriai.

Turbūt daugelis susituokusių ir auginančių vaikus porų pritars garsaus atlikėjo idėjai, jog svarbu nepamiršti pasimatymų jaudulio ir „kurstyti“ romantiškas ugneles akyse, kad šeima ir toliau išliktų tvirta ir laiminga.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: