Maxima – K. Lavickas ir K. Buzys

30 tūkst. eurų „Maxima“ prizas nugulė šiauliečio kišenėje: investuos į pirmąjį nuosavą būstą

Liko vos du mėnesiai iki lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ jubiliejinio konkurso finišo. Per beveik metus besitęsiantį apdovanojimų maratoną didieji prizai – 30 tūkst. eurų – jau pradžiugino dešimt prekybos tinklo klientų. Spalio mėnesį laiminguoju tapo Karolis Lavickas iš Šiaulių, kuriam įprastas apsipirkimas virto svajonės išsipildymu.

„Pirmąjį šių metų mėnesį, minint „Maximos“ 30-mečio jubiliejų, startavęs žaidimas „Gimtadienių gimtadienis“ leido įvairiais prizais nustebinti tūkstančius klientų – tiek didžiaisiais piniginiais prizais, tiek kas savaitę ir net kasdien dalinamomis dovanomis. Mums malonu, kad galime kasdienius klientų apsipirkimus vainikuoti smagiomis naujienomis, prisidėti prie norų įgyvendinimo ir tokiu būdu padėkoti už pasitikėjimą, lojalumą bei motyvaciją tobulėti“, – sako „Maximos“  Įvaizdžio skyriaus vadovas Kristupas Buzys.

Didysis spalio mėnesio prizas laimėtojui įteiktas „Maximos“ gimtadienio dieną – lapkričio 17-ąją, kai didžiausiam lietuviškam prekybos tinklui sukako lygiai 30 metų. Prizu jau džiaugiasi Karolis Lavickas iš Šiaulių. Vyras tikina, kad lemtingasis apsipirkimas visai nesiskyrė nuo įprastų apsilankymų Šiaulių Aido g. 8-1 įsikūrusiame MAXIMA XXX prekybos centre, į kurį Karolis vyksta bent kartą per savaitę.

„Kai nusprendžiame apsipirkti, kartu su širdies drauge dažniausiai keliaujame į „Maxima“ prekybos centrą. Ten randame visko, ko gali prireikti: nuo maisto produktų iki švaros prekių ar netgi buičiai reikalingų prietaisų. Spalio 16 dieną, sekmadienį, taip pat vykome apsipirkti visai savaitei. Tikrai nesitikėjome, kad eilinis apsirūpinimas būtinomis prekėmis virs laimėjimu“, – sako K. Lavickas.

Laimėtojas atskleidžia, kad sužinojus, jog jo rankose netrukus atsidurs 30 tūkst. eurų, sureagavo gana šaltai ir ramiai – Karolis manė, kad kažkas pokštauja. Tik prekybos tinklo darbuotojams patvirtinus, kad visgi jis tapo vienu iš 12-os laimingųjų, vyras suvokė jį aplankiusią sėkmę. K. Lavickas prisipažįsta, kad džiugia žinia nepatikėjo ne tik jis pats, bet ir širdies draugė bei tėvai.

„Negalėčiau pasakyti, kad man labai sekasi loterijose ir žaidimuose. Gyvenime esu laimėjęs smulkių, simbolinių prizų, tačiau tokio reikšmingo nėra pasitaikę. Tai – pirmas rimtas laimėjimas“, – pasakoja vyras.

K.Lavickas teigia jau yra suplanavęs, kur išleis laimėtą pinigų sumą. Vienas didžiausių jo tikslų – nuosavas būstas, tad laimėtą prizą jis investuos į naujų namų įsigijimą. Vyras sako, kad šis „Maxima“ įsteigtas laimėjimas tapo puikia paskata pagaliau įgyvendinti svajonę.

„Bene kiekvieną kartą įteikdami mėnesio prizą ir bendraudami su laimėtojais, sužinome, kad būtent „Maximos“ tinklo parduotuvėse jie dažniausiai ir apsiperka.  Klientų lojalumas mus labai džiugina – reiškia, išpildome jų lūkesčius dėl kainos, kokybės bei asortimento. Norime priminti, kad iki žaidimo pabaigos liko išrinkti dar du didžiojo mėnesio prizo laimėtojus. O juos bei kitas kasdienes ir kassavaitines staigmenas laimėti visai nesunku – svarbiausia įsigyti prekių už ne mažiau nei 15 Eur bet kurioje šalies „Maximos“ parduotuvėje ir pasinaudoti „Ačiū“ lojalumo kortele“, – sako K. Buzys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: