„Bankera“ pristatė „Visa“ mokėjimo kortelę: platins nemokamai ir netaikys mėnesinio mokesčio

Lietuvių įkurtas finansinių technologijų (fintech) startuolis „Bankera“ pristatė bekontaktę „Visa“ mokėjimo kortelę. Naudojantis ja visiškai nemokamai bus galima atlikti atsiskaitymus eurais įprastose ir e. parduotuvėse visoje Europoje. „Bankera“ mokėjimo kortelei nebus taikomas mėnesinis aptarnavimo mokestis, be to privatiems klientams ji bus išduodama ir pristatoma paprastu paštu visiškai nemokamai.

„Palanki Lietuvos fintech reguliacinė aplinka bei užsitikrinta narystė „Visa“ tinkle mokėjimo korteles mums leidžia pasiūlyti itin palankiomis sąlygomis. Tikime, kad šis sprendimas padidins konkurenciją finansinių paslaugų rinkoje, pirmiausiai kuriant tiesioginę naudą Lietuvos žmonėms, kuriems prieinamos ir patogios finansinės paslaugos yra vis aktualesnės“, – teigia vienas iš fintech „Bankera“ bendraįkūrėjų Vytautas Karalevičius.

Naudojantis „Bankera“ kortele per dieną bus galima atlikti atsiskaitymų už ne daugiau kaip 5000 eurų, o bankomatuose išsigryninti sumą, neviršijančią 2500 eurų. Atsiskaitymas kortele euro valiuta Europos šalyse bus nemokamas, o mokant už prekes ar paslaugas kita valiuta arba ne Europos valstybėje, bus taikomas 1 proc. mokestis nuo atsiskaitymo sumos.

Grynųjų pinigų išėmimui Lietuvoje veikiančiuose bankomatuose naudojantis „Bankera“ kortele bus taikomas 1 proc. mokestis nuo išgryninamos pinigų sumos. Tuo tarpu kitose Europos šalyse veikiančiuose bankomatuose trys pirmieji grynųjų pinigų išėmimai bus nemokami, o kiti kainuos 1 eurą. Išimant pinigus iš bankomatų ne eurais bus taikomas 1 proc. mokestis nuo išimamos sumos. Atliekant pinigų išėmimą bankomatuose, esančiuose už Europos ribų, bus taikomas 2 proc. mokestis nuo išimamos sumos.

„Bankera“ platformoje privatūs klientai taip pat galės visiškai nemokamai susikurti ir virtualią mokėjimo kortelę, kuri leis patogiai atsiskaityti už prekes ar paslaugas internete. Jai taip pat nebus taikomas mėnesinis aptarnavimo mokestis, o atsiskaitymų suma negalės viršyti 5000 eurų dienos limito.

Verslo klientams skirtas mokėjimo korteles „Bankera“ ruošiasi pasiūlyti ateinančių metų pirmąjį ketvirtį. Kitais metais kasdienių finansinių operacijų valdymą visi „Bankera“ klientai taip pat galės vykdyti ir per mobiliąją aplikaciją, kuri bus prieinama Android bei iOS platformose.

„Bankera“ mokėjimo korteles platina Lietuvos banko išduotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją turinti fintech įmonė „Pervesk“, kuriai suteiktas pagrindinės „Visa“ narės (angl. principal member) statusas.

„Bankera“  mokėjimo kortelę ne jaunesni kaip 16 metų amžiaus privatūs klientai gali užsisakyti nuotoliniu būdu, užsiregistravę ir nemokamai atsidarę sąskaitą „Bankera“ platformoje: https://ib.bankera.com/lt-LT/signup 

„Bankera“ platformoje individualiems bei verslo klientams šiuo metu teikiamos mokėjimo sąskaitų paslaugos. Paprastą paslaugų planą pasirinkę privatūs klientai nemokamai gali atlikti SEPA mokėjimus, jiems taip pat nėra taikomi IBAN mokėjimo sąskaitos eurais atidarymo bei mėnesiniai aptarnavimo mokesčiai.

„Bankera“ verslo klientai gali atlikti SEPA ir SWIFT pavedimus konkurencingomis kainomis. Smulkioms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms „Bankera“ taip pat siūlo sąskaitų, verslo plėtros ar veiklos perkėlimo į internetą finansavimo sprendimus. 

Fintech „Bankera“ įkūrė trys lietuviai: Justas Dobiliauskas, Mantas Mockevičius ir  Vytautas Karalevičius. Šį balandį Europos Komisijos inicijuotame hakatone „Bankera“ sukurtas smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo sprendimas buvo pripažintas geriausiu „Skaitmeninių finansų“ kategorijoje. Birželį Lietuvoje įvykusiame „Fintech Week Lietuva“ renginyje „Bankera“ pripažinta geriausią fintech sprendimą verslui sukūrusia įmone. Tarptautiniame pirmaujančių fintech inovatorių reitinge „2019 Fintech100: Leading Global fintech innovators“ „Bankera“ yra vienintelė Lietuvai atstovaujanti bendrovė, užimanti 42 vietą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: