COVID-19 neaplenkė ir Panevėžio „Vaivorykštės” darželio

Iki vasario pradžios nuo COVID-o išsisaugojęs Panevėžio lopšelis-darželis „Vaivorykštė” irgi neliko nuošalyje. Nors situacija įstaigoje nėra bloga ir ji toliau dirba, tačiau šiuo metu joje serga trys darbuotojos, o izoliacijoje yra trys vaikų grupės.

„Vaivorykštės” direktorės Irenos Padkauskienės teigimu, įstaiga ilgokai saugojosi nuo pavojingo viruso, tačiau vasario 4-ąją blogai pasijuto meninio ugdymo mokytoja, kuri turėjo kontaktą su dviem grupėmis ir auklėtoja. Dar viena auklėtoja, kuriai antradienį buvo diagnozuota liga, pastaruoju metu nedirbo, buvo namuose ir darželyje neturėjo kontaktų.

„Niekas nežino iš kur tas užkratas atkeliavo. Dabar patalpos išdezinfekuotos, visada saugojomės, laikėmės reikalavimų, gražiai tvarkėmės, visi darbuotojai pasidarė mokamus greituosius testus ir daugiau užsikrėtusiųjų nėra, persirgusieji darosi antikūnų tyrimus. Aš pati pasidariau antikūnų tyrimą, kuris parodė, kad aš irgi jau persirgau, tačiau niekada jokių simptomų nejutau. Manau, jog kol visi nepersirgsime ar nebūsime paskiepyti, COVID-as niekur nedings”,- sakė lopšelio-darželio „Vaivorykštė direktorė I.Padkauskienė.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: