Ilgąjį savaitgalį gaisre žuvo žmogus, ežere nuskendo du žvejai

Per praėjusias keturias paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 237 gaisrų ir atliko 87 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, kito žūties aplinkybės dar tiriamos, du žmonės buvo traumuoti. Penktadienį, 23.16 val., buvo gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Pandėlio seniūnijoje, Apasčios kaime, dega gyvenamasis namas, o viduje gali būti žmogus. Atvykus ugniagesiams, namas jau buvo apimtas liepsnų. Apmalšinę liepsnas ir įėję į vidų, ugniagesiai rado apdegusį žmogaus kūną. Autonominis dūmų detektorius name nerastas.

Sekmadienį, 18.25 val., pranešta, kad Anykščių rajone, Naujųjų Elmininkų kaime, daugiabučio bute liepsnoja virtuvė. Namo gyventojai iš buto išnešė ir gaivino merginą, vėliau gaivinimą perėmė atvykę ugniagesiai, o paskui greitosios pagalbos medikai. Po kurio laiko medikai konstatavo jos mirtį. Mirties priežastis tiriama. Gaisro metu išdegė virtuvė, apdegė koridorius, buvo nuardyta dalis perdangos. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Penktadienį, 19.24 val., Plungėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, iš vieno daugiabučio buto veržėsi dūmai. Kambaryje degė prie lovos gulėjęs čiužinys. Ugniagesiai iš buto išnešė neįgalų nevaikštantį gyventoją ir perdavė jį greitosios pagalbos medikams. Vyras buvo išvežtas į ligoninę išsamesnei apžiūrai. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Kovo 11-ąją Trakų ugniagesiai skubėjo į V. Kudirkos gatvėje esantį apleistą namą, iš kurio veržėsi dūmai. Kambaryje degė sofa-lova, užuolaidos ir skudurai. Vienas iš pastato išvestas vyras nenukentėjo, kitą vyrą be sąmonės išnešė ugniagesiai gelbėtojai. Nukentėjusįjį medikai nuvežė į ligoninę.

Šeštadienį, 19.16 val., Šiauliuose, Aušrinės Sodų 1-ojoje gatvėje, atvira liepsna degė medinė pavėsinė. Gesindamas gaisrą vyras apdegė plaštakas. Gaisro metu pavėsinė sudegė.

Sekmadienį, 17.18 val., gautas pranešimas, kad Alytaus rajone, Daugų seniūnijoje, Rakatanskų kaime, Rakatanskų ežere, nuskendo 2 žmonės. Atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams žmonės sakė, jog girdėjo pagalbos šauksmus ir matėsi įlūžęs ledas. 19 val. už 50 m nuo kranto ugniagesiai rado nuskendusių vyrų kūnus. Greitosios pagalbos medikai konstatavo jų mirtį.

19.11 val. pranešta, kad Jonavoje, Gėlių gatvėje, upelyje prie slaugos namų vandenyje stovi neįgalus vyras ir negali išlipti. Jį ugniagesiai iškėlė iš vandens ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

Pastarąją parą ugniagesiai 24 kartus vyko gesinti degančios žolės. Šių gaisrų metu išdegė per 14 ha pievų, ražienų ir kt. atvirų teritorijų. Nuo metų pradžios ugniagesiai jau vyko gesinti 215 tokių gaisrų, kurių metu išdegė per 66 ha atvirų teritorijų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: