Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” nusileido „Telenet Giants“ ekipai

Europos taurės turnyro C grupės rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ (1/7) klubas išvykoje 77:86 (16:16, 21:27, 21:18, 19:25) nusileido Antverpeno „Telenet Giants“ (1/8) krepšininkams.

Puikiai susitikimą pradėjęs „Lietkabelis“ prabėgus 3 minutėms jau turėjo dviženklį pranašumą – 12:2. „Telenet Giants“ atsakė atkarpa 7:0 ir priartėjo – 9:12. Nors panevėžiečiai atsakė savo dviem tiksliais išpuoliais (16:9), aikštės šeimininkai per likusį laiką pelnė 7 taškus iš eilės ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių buvo lygu – 16:16.

Antrajame kėlinyje jau geriau sekėsi Belgijos klubui, kuris po atkarpos 9:0 pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 30:20. Čia pat „Lietkabelis“ atsakė tuo pačiu ir pavijo varžovus – 29:30. „Telenet Giants“ du tritaškiai leido susigrąžinti iniciatyvą (36:29) ir ją išlaikyti sužaidus pusę mačo – 43:37.

Po didžiosios pertraukos sužaidus vos kiek daugiau nei 4 minutes aikštės šeimininkai vėl savo taškų atsargą padidino iki 10-ies – 52:42. Greitai panevėžiečiai deficitą nukirpo per pusę (49:54), o baigiantis kėliniui priartėjo ir iki vieno tikslaus metimo (56:58), o po apsikeitimo tiksliomis atakomis prieš lemiamą atkarpą „Telenet Giants“ pirmavo 61:58.

Ketvirtajame kėlinyje prabėgus 3 minutėms panevėžiečiai išlygino rezultatą – 66:66. Toliau dvikova klostėsi pagal scenarijų, kai „Telenet Giants“ įgyja 3–4 taškų persvarą, bet „Lietkabelis“ vis priartėja. Likus kiek mažiau nei 2 minutėms Kennethas Smithas sumetė dvi baudas iš trijų ir atitolino savo ekipą – 78:73. Tuomet Džordže Gagičius sumetė baudas, o Gytis Masiulis pridėjo dvitaškį – 77:78. Apsigynę svečiai turėjo šansą išsiveržti į priekį, bet patys suklydo, o Stephaunas Branchas atsakė dvitaškiu – 80:77. „Lietkabelio“ ataka dar sykį pasibaigė netiksliu metimu ir šansai laimėti buvo prarasti.

„Telenet Giants“: Kennethas Smithas 23 (4/5 tritaškiai, 7/10 baudos metimai), Vrenzas Bleijenberghas 14 (4/8 tritaškiai), Nielsas Van Den Eynde 13 (3/4 tritaškiai), Ibrahima Faye 12 (7 atk. kam.), Davidas Dudzinskis 11 (5 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 18 (6/21 metimai), Džordže Gagičius (9/13 baudos metimai, 6 atk. kam.) ir Gytis Masiulis (9 atk. kam.) po 13, Margiris Normantas 12, Vytenis Lipkevičius 8.