LTG dovana Lietuvai – Vasario 16-ąją Vilniaus panoramą papuoš milžiniška trispalvė (video)

„Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupė sveikina šalį su Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir dovanoja milžiniško dydžio trispalvę, kuri papuoš sostinės Vilniaus panoramą. Mindaugo g. 12 esančio pastato languose įžiebta daugiau nei 200 geltonos, žalios ir raudonos spalvos žibintų.

„LTG grupė yra neatsiejama Lietuvos valstybės dalis – kiekvieną dieną kuriame vertę mūsų šaliai ir jos žmonėms. Atkurtos nepriklausomybės dieną norime dalintis šventine nuotaika, ypač šiuo sudėtingu karantino laikotarpiu. Sveikiname Lietuvą ir siunčiame šventinę nuotaiką visai šaliai“, – sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška.

Trispalvės spalvomis įžiebti trys buvusio pagrindinio LTG biuro aukštai. Šis Mindaugo g. 12 esantis pastatas puošia sostinės panoramą ir yra puikiai matomas iš centrinės miesto dalies ir lankomiausių Vilniaus apžvalgos aikštelių.

Šie metai bus paskutiniai, kai šiame pastate dirba LTG grupės bendrovės. Ilgus metus bendrovės simboliu buvęs pastatas jau kitą mėnesį bus perduotas Lietuvos valstybei, o pasibaigus karantinui bendrovės darbuotojai palaipsniui persikels į įvairius pastatus aplink Vilniaus geležinkelio stotį.

„Šiuolaikiškos bendrovės poreikiams jis jau nėra tinkamas, tačiau įspūdingas neoklasicizmo epochos pastatas bus puiki dovana Vilniui ir šaliai. Tikiu, kad pastato savininkė – Lietuvos valstybė – priims geriausią sprendimą, kaip tinkamai panaudoti šį pastatą“, – sako M. Bartuška.

Praėjusių metų vasarą „Lietuvos geležinkeliai“ pristatė naujus grupės bendrovių prekės ženklus, kurie drauge simbolizuoja trispalvę – bendrovės „LTG Cargo“ spalva yra geltona, „LTG Infra“ – žalia, o „LTG Link“ pasipuošė raudonos spalvos identitetu.

Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ taip pat prisidės prie Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventinių įvykių – pirmadienį ir antradienį trispalvės spalvomis puošti traukiniai kursuos maršrute Vilnius–Kaunas–Vilnius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: