Nuotraukų autorius: John Franken.

NATO naikintuvai du kartus kilo lydėti Rusijos Federacijos karinių orlaivių

Rugsėjo 27 – spalio 3 d. NATO oro policijos funkcijas Baltijos šalyse vykdantys naikintuvai du kartus kilo atpažinti ir lydėti tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos (RF) karinių orlaivių.

Rugsėjo 29 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį IL-78, orlaivį TU-22, du orlaivius SU-35. IL-78 skrido iš RF Kaliningrado srities tarptautine oro erdve į RF žemyninę dalį. Orlaivis skrido su radiolokaciniu atsakikliu, su skrydžio planu, ryšį su Regioniniu skrydžių valdymo centru (RSVC) palaikė. Orlaivis TU-22 skrido iš Kaliningrado srities tarptautine oro erdve į RF žemyninę dalį. TU-22 skrido be radiolokacinio atsakiklio, be skrydžio plano, radijo ryšio su RSVC nepalaikė. Orlaiviai SU-35 skrido iš RF žemyninės dalies tarptautine oro erdve į RF žemyninę dalį. Orlaiviai skrido be radiolokacinio atsakiklio, be skrydžio plano, radijo ryšio su RSVC nepalaikė.

Rugsėjo 29 d. NATO oro policijos naikintuvai atpažino orlaivį IL-20 skridusį iš Kaliningrado srities tarptautine oro erdve į RF žemyninę dalį. Orlaivis skrido be radiolokacinio atsakiklio, su skrydžio planu, radijo ryšį su RSVC palaikė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: