Maxima nuotr.

Nauja „Maxima“ Anykščiuose: šalia sužaliuos daug įvairios augalijos, bus išsaugoti gyventojų mylimi gluosniai

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ šių metų pabaigoje atidarys visiškai naują XX formato parduotuvę Anykščiuose. Gruodžio mėnesį naujoji parduotuvė duris atvers visai netoli Kalitos kalno, adresu Kalno g. 6. Projektavimo darbų metu buvo atsižvelgta ne tik į vietos gyventojų poreikius, bet ir į infrastruktūros vystymą.

Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks 1670 kv. metrų, joje veiks 6 paprastos ir 12 savitarnos kasų, kurios bus itin naudingos skubantiems apsipirkti. Vietos gyventojams bus sukurta apie 40 naujų darbo vietų. Tame pačiame pastate lankytojų patogumui bus atidaryta kavinė, gyvūnų, bakalėjos, gėlių ir mėsos prekių parduotuvės bei vaistinė. Į naujos parduotuvės statybas bei prekybinę įrangą lietuviškas prekybos tinklas investuoja beveik 6 mln. eurų.

Atliekant naujos parduotuvės projektavimo darbus buvo atsižvelgiama į besiplečiančios kurortinės teritorijos gyventojų bei svečių poreikius. Dėl savo lokacijos parduotuvė bus patogi apsipirkimams ne tik Anykščių miesto gyventojams, bet ir čia viešintiems žmonėms. Parduotuvė duris atvers visai netoliese esančio Kalitos kalno pramogų ir laisvalaikio centro, tad tarp įvairių veiklų norint atsigaivinti ar užkasti, tai patogiai bus galima padaryti užsukus į naująją „Maxima“ parduotuvę.

Aplink parduotuvę sužaliuos ir daug įvairios augalijos: atsižvelgus į Anykščių bendruomenės poreikius buvo surastos galimybės aplink būsimą prekybos centrą išsaugoti augančias jaunas liepas ir jau nuo seno žaliuojančius gluosnius. Pastarieji auga savivaldybei priklausančioje teritorijoje, šalia naujai statomos parduotuvės. Nors ir ekspertai medžius rekomendavo pašalinti dėl jų būklės, „Maxima“ nusprendė nei vieno iš jų nekirsti. Statomos parduotuvės teritorijoje taip pat bus pasodinti įvairūs dekoratyviai medžiai, krūmai, gyvatvorės, teritorija bus apželdinta ir kitomis daugiametėmis gėlėmis. Įžengus į parduotuvės vidaus įrengimo etapą, bus įdiegti ir energiją taupantys sprendimai – LED apšvietimas bei ekonomiškesnė šildymo, vėdinimo bei šaldymo sistemų įranga.

Atidarant parduotuvę bus prisidėta ir prie Anykščių viešosios infrastruktūros gerinimo. Sklypo pietinėje dalyje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė parduotuvės lankytojams, o „Maxima“ darbuotojų transportui bei prekių tiekimui skirta teritorija bus suprojektuota už parduotuvės. Abi automobilių stovėjimo aikštelės bus apželdintos gyvatvorėmis bei įvairia dekoratyvine augalija. Parduotuvės lankytojų patogumui užtikrinti pastato sklypo teritorijoje bus įrengti visi viešojoje lauko erdvėje reikalingi objektai – patogūs suoliukai bei šiukšlių dėžės.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: