Pasaulio pilietinė visuomenė siekia surinkti 10 mln. parašų už tribunolo Putinui įsteigimą

Pilietinės visuomenės organizacijų koalicija, vienijanti Pasaulio ukrainiečių kongresą, didžiausią pasaulyje Ukrainos diasporą vienijančią asociaciją, pasipriešinimo judėjimą „Laisvoji Ukraina“ ir kitas pilietines iniciatyvas, dalijasi pasauline peticija, raginančia visus pasaulio piliečius pasirašyti dėl tarptautinio tribunolo Putinui įsteigimo už įvykdytus ir šiuo metu vykdomus karo nusikaltimus.

Vladimiras Putinas jau pelnė karo nusikaltėlio vardą. Jis vykdo smurtinius karo nusikaltimus, nusikaltimus žmoniškumui ir grasina Ukrainos gyventojų genocidu. Jis atsakingas už ligoninių, mokyklų, vaikų darželių ir kitų civilinių Ukrainos miestų objektų bombardavimą. Jis atsakingas už šimtų civilių gyventojų nužudymą, įskaitant ir vaikus.

Šiandien jis kelia didžiausią grėsmę žmonijai ir pasaulio saugumui. Jis grasina branduoliniu karu.

Putinas turi būti sustabdytas. Putinas turi būti nubaustas.

Šios peticijos tikslas – surinkti 10 mln. parašų iš visų pasaulio šalių, pareikšti tvirtą paramą nuo karo alinamos Ukrainos piliečiams ir paraginti pasaulio vyriausybes pradėti teismo procesą Tarptautiniame baudžiamajame teisme.

Raginame visus pasaulio piliečius palaikyti šį kreipimąsi ir toliau skleisti žinią! Kviečiame visas žiniasklaidos priemones kuo plačiau pasidalinti šiomis naujienomis!

Nuoroda į peticiją https://chng.it/SjDwwsgJGB


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: