Pasvalio ugniagesių gretas retina covid-19

Gintautas Subačius

Į Pasvalio prišgaisrinę gelbėjimo tarnybą įsisukęs covid-19 iš rikiuotės išvedė beveik pusę kolektyvo. Kad užtikrinti budėjimus ir išvykimus į nelaimių vietas pasvaliečiai tikisi kolegų paramos iš aplinkinių miestų: Biržų, Panevėžio, Kupiškio.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Algirdas Rudys neslėpė tikslios informacijos neturintis, nes tik prieš dieną grįžo iš atostogų, tačiau sutiko, kad situacija Pasvalyje gana sudėtinga, vakar liga diagnozuota dar vienam pareigūnui. Anot jo, parengčiai užtikrinti bus pasitelkiami kolegos iš kitų miestų.

Pasvalio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Antanas Šidagis sakė, kad situacija tarnyboje yra nepaprasta, nes susirgimas yra diegnozuotas šešiems pareigūnams, o dar tiek pat jų yra saviizoliacijoje. Pandemija iš rikiuotės išvedė beveik pusę tarnybos žmonių ir vietoje keturių pamainų liko tik dvi.

Kaip virusas įsisuko į tarnybą A.Šidagis tikino nežinantis ir sakė neįsivaizduojantis, kas bus jei liga toliau plis. Anot jo,  pasvaliečiai kol kas verčiasi savo jėgimis, bet prašys kolegų pagalbos.

„Per trumpa laiką susirgusių ir saviizoliacijoje esančių ugniagesių skaičius padvigubėjo. Jei neatsiras naujų židinių situacija po gruodžio 10-osios turėtų pradėti gerėti, nes į darbą turėtų pradėti grįžti susirgusieji”,- sakė A.Šidagis.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: