Nuotrauka – reklamos kadras.

Platus užmojis: „Tele2 Laisvo interneto“ reklamoje tilpo visa Lietuva

Plačiausiai veikiantis internetas Lietuvoje – nuo didžiausių miestų iki atokiausių kaimelių, kad ir kur gyvenate, „Tele2 Laisvas internetas“ veikia ten, kur jūsų namai. Operatoriaus suteikiamą laisvę naršyti visoje Lietuvoje pabrėžia šiandien startavusi „Tele2“ reklama.

„Mobilus internetas tapo nuo mūsų neatskiriama kasdienybės, laisvalaikio ir pramogų dalimi. Klipe norėjome ne tik parodyti laisvę naršyti bet kurioje Lietuvos vietoje, bet ir pasididžiuoti – kiek daug nuostabių vietų ir žmonių telpa mūsų šalyje“, – pasakoja Agnietė Žilinskaitė, „Tele2“ prekių ženklo vadovė.

Pagal Ryšių reguliavimo tarnybos paskelbtą judriojo ryšio tinklų tikėtinų aprėpties zonų žemėlapį, „Tele2“ pirmauja vidutinio rėžio aprėptyje, o kituose rėžiuose nenusileidžia kitiems judriojo ryšio tiekėjams.

Operatoriaus reklama išsiskiria savo idėjos ir išpildymo autentiškumu. Filmavimo metu komanda apvažiavo apie 4500 km aplink visą Lietuvą ir aplankė įvairius miestus bei kaimelius – nuo Vilniaus iki Veiviržėnų, nuo Kauno iki Pakubėtiškių.

Būtent dokumentikos žanras leido parodyti Lietuvos grožį ir perteikti džiaugsmą bei pasididžiavimą savo gimtine ir žmonėmis. Nors didelis tempas ir nestandartinis žanras reikalavo iš komandos didžiulio pasitikėjimo, tačiau laisvė kūrybinei grupei leido įgyvendinti neįtikėtino masto projektą.

Per savaitę laiko trukusį filmavimą visoje Lietuvoje sutikti žmonės komandą stebino savo nuoširdumu ir svetingumu. Reklamos herojai pasižymėjo drąsa ir unikalumu – joje nusifilmavo ir Lietuvos sunkaus roko grupės „Laikas“ muzikantai, vieno seniausių ir originaliausių lietuvių liaudies žaidimų „Ritinio“ (arba „Ripkos“) žaidėjai.

Reklamos garso takeliui naudojama M. K. Čiurlionio simfoninė poema „Jūra“, kuri ne tik puikiai tiko visai idėjai, bet ir sukūrė teigiamą pasididžiavimo gimtine emociją. Bene iškiliausio Lietuvos kompozitoriaus kūrinys yra atliekamas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, diriguojamo Gintaro Rinkevičiaus. Kūrinio pavadinimas „Jūra“ puikiai atspindi pagrindinę reklamos žinutę – „Laisvo interneto“ paslauga tokia plati, kaip ir jūra.

Klipe girdimas aktoriaus Algimanto Butvilo savitas ir šiltas balso tembras visam pasakojimui suteikia dar daugiau nuoširdumo, optimizmo ir pasididžiavimo jausmo.

Peržiūrėti reklaminį klipą galite čia.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: