Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos nuotr.

Triatlonininkė Vilgustė Gustaitytė pagerino savo asmeninį rekordą

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos triatlonininkė Vilgustė Gustaitytė sezoną baigė pagerinusi savo asmeninį laiką.

V.Gustaitytė kartu su Lietuvos trialtono rinktine dalyvavo Ispanijoje vykusiame Europos triatlono čempionate, kuriame moterų grupėje iš 75 dalyvių iškovojo 19-ąją vietą.

Estafetės rungtyje V. Gustaitytė atstovaudama Europos komandą (kartu su dviem belgais ir Estijos atstove) užėmė 13-tą vietą. Lietuvos komanda estafetės rungtyje liko 24-ta.

Savaitgalį gimnazijos auklėtinė dalyvavo Kroatijoje, Zagrebo mieste vykusiose triatlono taurės varžybose, kuriose tarp jaunių merginų iškovojo 27-ąją vietą iš 43 dalyvavusių sportininkių.

„Tai aukščiausias jaunosios sportininkės pasiekimas tokio lygio varžybose. Be to Vilgustė pusė olimpinės distancijos, kurioje reikia nuplaukti 750 metrų, 20 km važiuoti dviračiu ir bėgti 5 kilometrus įveikė per 1 val. 4 minutes ir 30 sekundžių. Tai jos asmeninis rekordas“, – sakė treneris Vidmantas Urbonas.

Trenerio teigimu sezonas baigtas optimistinėmis nuotaikomis. „Dabar po trumpo poilsio pradėsime pasirengimą kitų metų sezonui“, – sakė V. Urbonas.