Zarasai pradeda vasaros sezoną

Gegužės 21-24 dienomis kurortinio sezono pradžią trankiai skelbia Zarasai. Ežerų kraštas laukia poilsiautojų ne tik kultūriniuose sezono pradžios renginiuose, bet ir visą vasarą.

Kultūros, sporto renginiais ir pasauliniu mini cooper automobilių sąskrydžiu Zaraso ežero saloje Zarasai skelbs pradedantys kurortinį sezoną. Pasak rajono mero, gegužės 22 – 23 d. vyksiantys renginiai, skirti kurortinio sezono atidarymui, ne tik kurs šventinę nuotaiką, bet ir reprezentuos Zarasų kraštą ir tęsis jie visą vasarą.

Anot Zarasų rajono mero Nikolajaus Gusevo, kaip ir kasmet tikimasi, kad Lietuvos ežerų sostine tituluojamą kraštą vasarą aplankys gausus būrys poilsiautojų ir kultūrinių renginių mėgėjų. Tačiau vien to miestui nepakanka, todėl meras sako, kad Zarasai keičiasi ir kasmet turistams norima juos parodyti gražesnius ir patrauklesnius čia ilsėtis:

Zarasų rajone per penkerius metus turėtų būti įgyvendintas ne vienas projektas, kad šis miestas, o kartu ir regionas pritrauktų daugiau lankytojų ir ne tik vadinamojo sezono metu. Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius sako, kad sezoniškumas laikui bėgant turėtų nykti, savivaldos darbo tikslas – Zarasų kraštą paversti patraukliu lankytojams bet kuriuo metų laiku:

Jau liepos mėnesį Zaraso ežero saloje bus pristatyta sukurta infrastruktūra, kurią planuojama ir ateityje plėtoti. Be to, patvirtintas strateginis rajono plėtros planas su tikslais Zarasuose įkurti viešbutį, spa centrus. Tikimasi, kad taip Zarasai taps patrauklūs ne tik vasaros sezono metu. O kol kas čia laukiami visi išsiilgę vandens ir poilsio gamtoje.

 2015 metų mėlynųjų ežerų akimis spindinčių Zarasų kurortinis sezonas. Kviečiame būti kartu visus mylinčius mūsų kraštą.

Pasaulinis mini cooper automobilių mylėtojų sąskrydis Zaraso ežero saloje vyks gegužės 21 – 24 d. Jame dalyvaus per 500 mini cooper automobilių iš Vakarų Europos, Skandinavijos ir Baltijos šalių. Renginio organizatoriai VšĮ ,,Mini fiesta“ dėl šio sąskrydžio varžėsi su kitomis pasaulio šalimis, tačiau konkurso vertinimo komisiją sužavėjo lietuvių mini cooper automobilių klubo jaunatviška energija ir Zaraso ežero salos grožis. Lankytojams bus pasiūlyta įvairi, automobilių mylėtojams skirta, programa: mini cooper automobilių paradas, klasikinis ralis, slalomas, rungtys rekordams pasiekti, išskirtinio dizaino automobilių paroda, mini cooper automobiliai iš muziejinių fondų, susitikimai su automobilių sporto žvaigždėmis ir pasaulinės žiniasklaidos dėmesys.

Zarasų mieste gegužės 22 – 23 d. vyksiantys renginiai, skirti kurortinio sezono atidarymui, ne tik kurs šventinę nuotaiką, bet ir reprezentuos Zarasų krašto bei Lietuvos kultūrą. Gegužės 22 d. viešnage Zarasų viešojoje bibliotekoje prasidės tarptautinis literatūrinis renginys ,,Poezijos pavasaris“. Tradicinis Zarasų krašto muziejaus projektas ,,Menų krantinė“ Zaraso ežero pakrantėje gegužės 22 – 23 d. suburs tautodailininkus, rankų darbo dirbinių gamintojus, edukacinių užsiėmimų organizatorius. Abi dienas vyks koncertai Zaraso ežero krantinės scenoje ir Sėlių aikštėje. Krantinės scenoje mugės lankytojus linksmins Zarasų krašto kapelos, o Sėlių aikštėje vyks koncertas ,,Aš myliu klasiką“. Čia matysime Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir teatro ,,Labai teatras“ muzikines – edukacines programas visai šeimai, klasikinio vokalinio ansamblio ,,Inmezzo“, Kauno valstybinio kvarteto, grupės ,,Subtilu-Z“, instrumentalisto Sauliaus Petreikio ir kitų atlikėjų pasirodymus.

Paplūdimio sporto šventę Zarasų sporto centras pradės žūklės varžybomis Zarasaičio ežero paplūdimyje penktadienį gegužės 22-ąją, veiklas tęs Ignalinos visuomenės sveikatos biuras, naujas programas pademonstruos linijinių šokių klubai, vyks paplūdimio tinklinio, futbolo varžybos.

GNTV logo2


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: