Anoniminė pagalba norintiems mesti rūkyti (video)

Panevėžio miesto gyventojai, turintys problemų dėl rūkymo sukeltos priklausomybės, anonimiškai gauti pagalbą galės Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure. Programa jau įsibėgėjo ir bus vykdoma ištisus metus.

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo priklausomybės nuo tabako mažinimo programą. Pirmieji panevėžiečiai jau kreipėsi ir sulaukė specialistų pagalbos, o ji suteikiama bet kokio amžiaus asmenims.

Specialistės teigimu, žmonėms ypač svarbu, kad būtų sudaryta individuali programa kaip atsikratyti sveikatai žalingo įpročio. Gal dėl to ši programa jau sulaukė didelio susidomėjimo. Be to, jos dalyviams siūlomi įvairūs teoriniai ir praktiniai užsiėmimai.

Programos užsiėmimai su kiekvienu norinčiuoju – derinami individualiai. O informacija apie programos dalyvius – konfidenciali, tad visi užsiregistravę joje dalyvaus anonimiškai.

Į priklausomybės nuo tabako mažinimo programą galima registruotis visus metus. Panevėžio miesto gyventojams ši programa vykdoma nemokamai.

 

Vaizdo įrašą žiūrėkite nuo 21 minutės. 

GNTV logo2

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: