Indrės Cibulskaitės nuotr.

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ nusileido Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė priešpaskutines Betsafe-LKL reguliariojo sezono rungtynes – pirmadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 88:82 (31:21, 14:25, 23:20, 20:16) namuose minimaliu skirtumu nusileido Kėdainių „Nevėžiui-Optibet“.

Panevėžiečiai pradėjo rungtynes atkarpa 9:0, bet pirmąjį kėlinį geriau užbaigę svečiai išsiveržė į priekį (17:24). Per pirmas dešimt minučių kėdainiečiams 8 taškus pelnė Amitas Ebo.

Įpusėjus antrajam kėliniui po Džiugo Slavinsko tritaškio šeimininkai vėl susigrąžino persvarą (32:31), o po Gedimino Oreliko tolimo metimo paskutinėje ketvirčio atakoje į antrąją rungtynių dalį nusinešė plius tris (48:45).

Trečiajame ketvirtyje toliau tęsėsi apylygė kova, bet ketvirčio antrą pusę geriau sužaidęs „7bet-Lietkabelis“ Nikola Popovičiaus dvitaškiu paskutinę sekundę įgijo dviženklę persvarą (75:65).

Visgi svečiai iš Kėdainių rankų nenuleido ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo atkarpa 10:0 (75:75). Rezultatas lygus (83:83) buvo ir prasidėjus paskutinėms dviems minutėms.

Tuomet į Dovio Bičkauskio dvitaškį baudomis atsakė Francis Okoro, o netrukus tritaškiais apsikeitė Deividas Sirvydis ir Courtney Ramey (88:88). Likus 22 sekundėms Gabrielius Maldūnas pataikė vieną baudos metimą, į kurį po pertraukėlės Amitas Ebo atsakė tritaškiu (89:91).

Panevėžiečių atsakymui liko beveik 6 sekundės, bet ataka buvo nesėkminga, už Gedimino Oreliko pražangą Seanas McNeilas pataikė baudos metimą (89:92), dar vieną pridėjo pergalę įtvirtinęs Ignas Vaitkus (89:93).

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais gegužės 14 d., kai Panevėžyje atsakomosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse svečiuosis Utenos „Uniclub Casino – Juventus“.