Panevėžio sporto centro nuotr.

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai pasidabino sidabru ir bronza

Savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame su stipriausiais šalies lengvaatlečiais varžėsi Panevėžio sporto centro bei Panevėžio lengvosios atletikos klubo „Žvaigždė“ ugdytiniai.

Panevėžiečiams varžybose puikiai sekėsi, jie iškovojo sidabro bei bronzos medalius. Kūjo metimo rungtyje Tomas Juknevičius įrankį nusviedęs 54 m 11 cm iškovojo antrąją vietą. Toje pačioje rungtyje dalyvavęs Matas Rapševičius užėmė trečiąją vietą. Sportininko rezultatas – 51 m 12 cm. Antrąją vietą iškovojo ir 100 m distanciją per 10,61 sek. įveikęs Kristupas Seikauskas. Antra vieta taip pat atiteko 10-kovėje dalyvavusiam Domantui Dobregai. Sportininkas turėjo įveikti 100 m bėgimo (11,12 sek.), šuolio į tolį (7 m 9 cm), rutulio stūmimo (12 m 58 cm), šuolio į aukštį (1 m 97 cm), 400 m bėgimo (50,29 sek.), 110 m barjerinio bėgimo (17 sek.), disko metimo (35 m 38 cm), šuolio su kartimi (4 m 30 cm), ieties metimo (50 m 48 cm) bei 1500 m bėgimo (4 min. 52 sek.) rungtis. 200 m bėgimo rungtyje dalyvavę Nedas Talalas finišo liniją kirto ketvirtas, Kristupas Seikauskas – šeštas. Ieties metimo rungtyje Kasparas Bačianskas užėmė penktą vietą. Penkti finišavo ir estafetės rungtyje 4×100 m dalyvavę Aidas Armokas, Martynas Klimavičius, Kasparas Bačianskas bei Kasparas Breimelis. 800 m distancijoje Agota Žurauskaitė užėmė šeštą vietą. Įveikęs 110 m barjerinį bėgimą Lukas Šermukšnis finišavo taip pat šeštas. Aštuntos vietos atiteko 400 m distancijos dalyviui Benui Malinauskui ir rutulį stūmusiai Gretai Taraškevičiūtei. Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Remigijus Jakubauskas ir Vidmantas Ščevinskas.

Susumavus sportininkų pasiektus rezultatus miestų grupėje Panevėžys užėmė trečiąją vietą. Šalies sporto centrų grupėje Panevėžio sporto centrui taip pat atiteko trečioji vieta.

Panevėžio lengvosios atletikos klubo „Žvaigždė“ ugdytinių pasirengimą varžyboms finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė pagal trimetę aukšto meistriškumo programą „Siekti aukštų sportinių rezultatų lengvosios atletikos sporto šakoje“.