Aukštaitijos naujienosKupiškis

Patikrintas Kupiškio tvenkinyje žvejybos teisėtumas

Aplinkosaugininkai ir Kupiškio rajono savivaldybės civilinės saugos specialistas ant Kupiškio tvenkinio ledo tikrino, ar žvejai turi teisę žvejoti, ar turi gelbėjimosi priemonę įlūžus ledui – smaigus. Nors žiemos oras ne pats gražiausiais ir (kaip teko įsitikinti patikrinus žvejų laimikį) ne žuvų kibimo metas, ant ledo buvo gausu žvejų, nes ši žiema žvejų ledu nelepino.

Žvejai įrodantys teisę žvejoti aplinkosaugininkams pateikė MŽD Kupiškio skyriaus leidimus, įsigytus bilietus “Perlo” terminaluose ir pažymėjimus suteikiančius teisę žvejoti nemokamai. Buvo patikrinta apie 30 žvejų ir teko tik pasidžiaugti, kad neradome nei vieno žvejo neturinčio teisės žvejoti. Visi patikrinti žvejai turėjo smaigus.

Kupiškio rajono savivaldybės atstovas žvejams įteikė “Saugaus elgesio ant ledo atmintines”.

Kupiškio rajono agentūros informacija

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.